12.000 TL oyun ve yayın için laptop önerisi

UMUTOTARHAN52

Hectopat
Maksimum bütçe 12.000 TL ve alacağım PC ile hem oyun oynayıp hem de yayın açacağım.
Aklımda Monster Abra A7 v13.3 var ama kararsızım. Ekran kartı RTX olması önceliğim.

Son düzenleme:
Masaüstü her zaman daha mantıklı arkadaş Monster dan örnek verdiği için Laptop istediğini düşündüm.
17 inç olmalı ancak.
17 inç ekran ve RTX istiyorsanız bütçeyi arttırmak gerekebilir hocam.

Masaüstü her zaman daha mantıklı arkadaş Monster'dan örnek verdiği için laptop istediğini düşündüm.

17 inç ekran ve RTX istiyorsanuz bütçeyi arttırmak gerekebilir hocam.

Monster Abra A7 v13.3 güzel görünüyor hem işlemci olarak hem de ekran kartı olarak şu anda indirmde onu tercih etme nedenim bu. Sistemde i7 11800h ve 4 GB RTX 3050 Ti Max performans olması beni cezbeden kısmı oldu.

Monster söz konusu olunca soru işaretleri oluşuyor ister istemez özellikle Abra serisinde. Özellikler güzel ama eğer içinize sinerse bu fiyata iyidir hocam.

Benim kuzene Abra A7 V7 olanını aldık 2 3 sene önce kuzen memnun kaldı Monster'den yana bende hazır üniversiteye gidecekken hem uzun ömürlü hem de sağlam bir laptop almayı düşünüyorum hem de yayınlar ile uğraştığım için 8 çekirdekli işlemci işimi rahatlıkla görecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı