12.000 TL sistem toplama

Bütçe
12.000
Hocam internetden youtuber ler sistem yapıyor 3050 li fln ama stoklar hemen bitiyor onları takip et

Birde sorun çözülüyor fiyatlar düşmeye başladı.Bence biraz bekle bende yeni sistem aldım 2.el 1050 ti 4gb eğer fiyatlar biraz daha düşerse 1050ti ı satıp üstüne koyup rtx e geçiceğim.

Gtx serisi yerine rtx almış olursun en azından

Hocam internetten YouTuber'ler sistem yapıyor 3050'li falan ama stoklar hemen bitiyor onları takip et.

Bir de sorun çözülüyor fiyatlar düşmeye başladı. Bence biraz bekle bende yeni sistem aldım 2.el 1050 Ti 4 GB eğer fiyatlar biraz daha düşerse 1050 Ti'ı satıp üstüne koyup RTX'e geçeceğim.

GTX serisi yerine RTX almış olursun en azından.

Hocam şu an benm ıcın doların atması daha iyi olur ya elimde bir miktar dolar var zaten hele bir 17,20 falan olursa alacağım inşallah guzel bir PC
Senın dedıgın gıbı kartda parayı hazır tutarım YouTuber'ların PC'den alırım.

Hocam şu an benm ıcın doların atması daha iyi olur ya elimde bir miktar dolar var zaten hele bir 17,20 falan olursa alacağım inşallah guzel bir PC
Senın dedıgın gıbı kartda parayı hazır tutarım YouTuber'ların PC'den alırım.
Şimdiden hayırlı olsun Hocam umarım istediğin gibi bir sistem alırsın.

RX6600 XT varken RTX 2060 alınmaz. RX 6600 XT RTX 3060-3060 Ti seviyesinde bir kart.
Uygun fiyatlı bulursan gayette alırsın. Ben 9.500'e RTX 2060 hazır sistem buldum ve saniyesinde satın aldım.

Merhaba, su aralar PC toplamayı dusunuyorum ama yardım edebilir misiniz (monitor yok)?

YouTuber'ları takip edebilirsin. Hazır ve ucuz sistemler paylaşıyorlar. Bildirimlerin açık olmalı öbür türlü dakikalar içerisinde stok bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı