12.000 TL televizyon önerisi

Üretiminde 1'den fazla panel kullanıldığını kasteder.

Örnek vermek gerekirse sırf LG almak için 55UP77106LB modelini alırsanız (ki önermiyorum fakat esas sebebi karma panel değil COF sayısı az ve arka aydınlatma konusunda başarısız olduğu için.) size gelecek olan modelde HKC üretimi bir panel gelebilir ancak bazılarına LG üretimi bir panel de gelebilir.

Kısacası, aynı televizyon veya monitör gibi görüntüleme cihazlarının üretim aşamasında birden fazla panel kullanılırsa karma panel denir.
Karma panel kötü bir şey değildir ancak size gelen modelin paneli kaliteli olmayabilir.
Hocam 14.000tl bütçe ile 50NANO766QA almayı düşünüyodum önermez misiniz? Bu bütçe ile başka bişey önerebilir misiniz?

Hocam 14.000tl bütçe ile 50NANO766QA almayı düşünüyodum önermez misiniz? Bu bütçe ile başka bişey önerebilir misiniz?
Şu daha mantıklı bir tercih olur:

Üstad bende 65 inç TV bakıyorum hazır burdasın bana da önerin var mıdır. bütçe 18K
Yada 55-58 inç daha iyi panele sahip bir model. Vestel 65Q9900 nasıldır.
Q9900, karma panel bir model ve her 2 paneli de çok kalitesiz, önermiyorum hocam.

Onun yerine şunu öneririm:
12 COF birleşen sayısı, statikk kontrast oranı 5000:1 ve sRGB %91 gibi iyi değerlere sahip.

Q9900, karma panel bir model ve her 2 paneli de çok kalitesiz, önermiyorum hocam.

12 COF birleşen sayısı, statikk kontrast oranı 5000:1 ve sRGB %91 gibi iyi değerlere sahip.
Aklımdaki modellerden biriydi emin olmak istedim müteşekkirim.

Hocam merhaba bu modeli önerirmisiniz veya bu fiyat aralığında 50-55 inc baska bir tv LG NanoCell 50NANO866PA 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. Bu arada PS5 için kullanacagım + olarak netflix vb.

Son düzenleme:
Merhaba. Belirttiğim bütçede 50 veya 55 inc LG veya Philips marka bir televizyon önerisi yapabilir misiniz?
Philips gibi kötü markayı tavsiye etmiyorum. Samsungda au7000 şimdide cu7000 serisi bulunuyor. Televizyon sektöründe tercih edebileceğiniz iki marka var. LG-SAMSUNG

Hocam merhaba bu modeli önerirmisiniz veya bu fiyat aralığında 50-55 inc baska bir tv https://www.akakce.com/televizyon/e...licili-4k-smart-led-tv-fiyati,1401666352.html
TCL markası sektöre daha yeni giriş yaptı ve çok bilinmiyor. Büyük bir risk

Şu daha mantıklı bir tercih olur:

LG tarafında 50NANO766QA ve 50QU81006LB TLC tarafında da 50C635 ve 50C725 arasında kaldım. Android için zamanla şişip kasmasını istemiyorum ve TLC satış sonrası servis için peki iyi olmadığını söylüyorlar. LG webOS daha uzun kullanım adına benim için uygun ama panelleri iyi değil diyorlar. Çok kararsız kaldım. Sizin bu konu hakkındaki son düşünceniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı