Çözüldü 12.000TL F/P Gaming Laptop önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
12.000TL ve azıcık daha üstü

Ahmet Selman

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Tasarım&Video Editörü
Üniversite ve oyun için bir laptop istiyorum. bütçem 12K (Biraz üstüne çıkabilir.) yeni çıkan bütün oyunları oynamak istiyorum. Bu sene içinde almak istiyorum. Çünkü sene başında dehşet zam gelecek diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ahmet Selman hocam zaten ürün birkaç şeyi hariç Leopard gl75 modeli. Üreticisi de MSI. Kısacası dediğiniz gibi marka parası.

@Ahmet Selman hocam zaten ürün birkaç şeyi hariç Leopard GL75 modeli. Üreticisi de MSI. Kısacası dediğiniz gibi marka parası.

Çok daha uygun fiyata RTX 2070'li 1TB SSD'li versiyonunu (ek seçenek olarak) alabiliyoruz. Bu laptop varken onu alan da ne bileyim :D

Çok daha uygun fiyata RTX 2070'li 1TB SSD'li versiyonunu (ek seçenek olarak) alabiliyoruz. Bu laptop varken onu alan da ne bileyim :D
Aynen öyle:D RAM'i de artırırsanız mükemmel olur:D

Aynen öyle:D RAM'i de artırırsanız mükemmel olur:D
Hazır yeri gelmişken sorayım 16gb ramli bir şekilde sipariş vereceğim. sizce tek slot 16 mı çift slot 8 mi alayım?
(Ekleme):
Veya bu bilgisayarı 16 kesmez çift slot toplam 32 al diyorsanız hayır demem doğrusu o kadar para veriyoruz uğraşmayalım sonra :)

Hazır yeri gelmişken sorayım 16gb ramli bir şekilde sipariş vereceğim. sizce tek slot 16 mı çift slot 8 mi alayım?
(Ekleme):
Veya bu bilgisayarı 16 kesmez çift slot toplam 32 al diyorsanız hayır demem doğrusu o kadar para veriyoruz uğraşmayalım sonra :)
Hocam çift kanal performansı her zaman daha iyidir. Üzerine bir 600TL daha koyarım derseniz çift kanal 16 bile yapabilirsiniz.

Hocam çift kanal performansı her zaman daha iyidir. Üzerine bir 600TL daha koyarım derseniz çift kanal 16 bile yapabilirsiniz.
Şimdi ufak bi hesap yaptım da 600TL ye 16 gb ramden feragat edilmez. Tekrardan teşekkür ederim bu -tabiri caizse- Mükemmel tavsiyeniz için.

Şimdi ufak bi hesap yaptım da 600TL ye 16 gb ramden feragat edilmez. Tekrardan teşekkür ederim bu -tabiri caizse- Mükemmel tavsiyeniz için.
1TB ve 32GB haliyle 15k oluyor. Her türlü karlıyız:D Hocam ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. İnsanların sırf marka diye fahiş fiyattan satılan ürünleri almasına karşıyım.
Hocam bütçenizi aştık ama uzun vadede değer diye düşünüyorum.

1TB ve 32GB haliyle 15k oluyor. Her türlü karlıyız:D Hocam ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. İnsanların sırf marka diye fahiş fiyattan satılan ürünleri almasına karşıyım.
Hocam bütçenizi aştık ama uzun vadede değer diye düşünüyorum.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Aynı zamanda hobi olarak programlama ve tasarım da yapmaktayım. şu an kullandığım sistem 7-8 yıllık masaüstü bir pc. zamanında dehşet paralar verip aldık. dediğim gibi 7-8 sene idare etti beni. Aynı şekilde şimdi de yüksek miktarlar vermek zorundayım ki bi 7-8 sene daha idare etsin. Umarım bir sorun yaşamadan uzun yıllar kullanırım. (Oyunlarda ultra ayarlarda 150 fpsleri görünce gelip tekrardan teşekkürümü ederim hocam. Saygılar sevgiler.)

@Ahmet Selman inşallah hocam. Benim de planım o yönde. Beni uzun süre idare etsin. Bu arada çok beklemeden alın. 1-2 içinde neredeyse 1000TL arttı ürünün fiyatı. Dolar yerinde durmuyor:D

Yeni konular

Geri
Yukarı