12.000TL telefon tavsiyesi

00PARZIVAL00

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el iyi durumlu %95 pil ile iPhone XS Max sizce alınır mı? Kamerası iyi olan ve normal sosyal medya uygulamalarını kullanma amaçlı. Eğer önemli ölçüde fark edecek bir fark var ise Android de olur. Ve eğer gerçekten değecek bir fark var ise fiyat 1000 TL civarı arttırılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası iyi olan ve normal kullanım amaçlı yazısına itafen herkesin önereceği telefonlar bunlar. S20fe biraz daha oyun odaklı bir telefon. Şu iphonelari neden insanlar kullanıyor zaten anlam veremiyorum ben. Gerçekten özelliklerine göre pahalı oluyorlar. Ve bir serbestliginiz yok. Kullanıcıyı çok kısıtlayan bir telefon. Eşime telefon alacam bende bu ay içinde elinde iPhone var. Samsung alacağım ve eminim bana dua edecek. Bu arada Samsung s23 u tanitacak Şubat 1 de. Alt nesillerinin fiyatı düşebilir acele etmeyin. İlla iPhone derseniz de alın yani ben önermem.

Merhaba, ikinci el iyi durumlu %95 pil ile iPhone XS Max sizce alınır mı? Kamerası iyi olan ve normal sosyal medya uygulamalarını kullanma amaçlı. Eğer önemli ölçüde fark edecek bir fark var ise Android de olur. Ve eğer gerçekten değecek bir fark var ise fiyat 1000 TL civarı arttırılabilir.

Sosyal medya ağırlıklı kullanım için XS Max çok iyi bir tercih olur. Bu fiyatlarda XS Max'ten daha iyi S20 FE var ama sosyal medya söz konusu olduğunda Android'ler video tarafında çamur gibi kalite sunuyor. Sosyal medyada video paylaşımı olacaksa IPhone'dan şaşma derim.

Geri
Yukarı