12.500 TL monitörlü sistem önerisi

Bütçe
12.500 TL

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem 12.500, monitörlü bir sistem toplayabilir misiniz? Çoğunlukla oyun için. Kasa istediğim gibi değiştirebileceğim RGB bir kasa olursa süper olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü sonradan alsak yani sistemin içined olmasa,1.500 gibi bütçe ayırsak 11 e hazır sistemler bakmanız daha doğru olur,sonra kafanıza yatan beğendiğiniz sistemleri buraya atıp burda arkadaşların yorumlaması daha sağlıklı olur.

Merhaba. Bütçem 12.500, monitörlü bir sistem toplayabilir misiniz? Çoğunlukla oyun için. Kasa istediğim gibi değiştirebileceğim RGB bir kasa olursa süper olur.
Kasa olarak bu olabilir ama ekran kartı fiyatları cidden çok pahalı bunu zor bulabildim.
Ve ek olarak monitörden ne bekliyorsun?.Büyüklük,görüntü kalitesi,tepkime vb gibi.

Monitörü sonradan alsak yani sistemin içined olmasa,1.500 gibi bütçe ayırsak 11'e hazır sistemler bakmanız daha doğru olur, sonra kafanıza yatan beğendiğiniz sistemleri buraya atıp burada arkadaşların yorumlaması daha sağlıklı olur.

Hocam monitörüm yok yani sonradan alamam sadece kasayı ne yapacağım ben.
Kasa olarak bu olabilir ama ekran kartı fiyatları cidden çok pahalı bunu zor bulabildim.

Ve ek olarak monitörden ne bekliyorsun? Büyüklük, görüntü kalitesi, tepkime vb gibi.

Monitör 24 inç olsa yeter 144 Hz 1 ms ve ölü piksel ghosting gibi olaylar olmayacak AOC, Samsung gibi kaliteli markalar olmalı benim için.
Monitörü sonradan alsak yani sistemin içined olmasa,1.500 gibi bütçe ayırsak 11'e hazır sistemler bakmanız daha doğru olur, sonra kafanıza yatan beğendiğiniz sistemleri buraya atıp burada arkadaşların yorumlaması daha sağlıklı olur.

Ve ek olarak monitörden ne bekliyorsun? Büyüklük, görüntü kalitesi, tepkime vb gibi.

Kusura bakmayın banım vardı geç yazdım.

Geri
Yukarı