12.600 liraya iPhone 11 alınır mı?

iPhone 11 ile 12 mini arasında kalacaksanız 12 miniyi tercih edin.
Ben 13 mini kullanıyorum, arkadaşın eline uymayacak ise kesinlik ile almamalı.
Alınır diyenler Apple fanboyudur. 5350TL'lik Samsung Galaxy M52 bile çok daha iyi. Neredeyse 12 bin TL para vereceksin ve İPS 720P ve 60HZ ekrana sahip bir cihaz alacaksın. İphone 11'in önce olduğu konular; İşlemci, OİS desteği, su geçirmezlik.

M52:

Yine de kendiniz incelemek ister iseniz karşılaştırma linki burada.

Eki Görüntüle 1388447
Eki Görüntüle 1388448
Eki Görüntüle 1388449
Eki Görüntüle 1388450
iPhone telefonlar diğer telefonlar ile karşılaştırılmamalı. (RAM vb. CPU frekansı.. Bunlar fazla olsa bile optimizasyon olmayınca hiç bir işe yaramıyor.)

Ben tecrübeme göre önerdim android cihazlar beni mutlu edemiyor maalesef iphone'dan memnunum fanboyluk diyenler baksın işine, boş yapmalarına gerek yok. Android ile mutlu olan android tercih eder ios iphone isteyen iphone tercih eder.

M52 RAM oldukça fazla işlemci yeterli düzeyde iOS kullanan birinin alması mantıklı olmaz ama her konuda iPhone en iyi demek ayrı fanboyluk ihtiyaca göre alınır.

Bu fan boyluk değil bir gerçek ve tavsiyedir, M52 RAM konusunda gayet yeterli olabilir ama hiçbir Android telefon IPhone'ların RAM'lerine yetişemez bile, sana şöyle bir bilgi verim IPhone'ların 1 GB RAM'i Android telefonların 2-3 GB ramine eşit, bir de unutmadan, siz her şeye M52 derken fan boy olmuyosunuzunda biz her şeye iPhone dediğimizdemi fan boy oluyoruz hocam? Güldürmeyin beni

Bu fan boyluk değil bir gerçek ve tavsiyedir, M52 RAM konusunda gayet yeterli olabilir ama hiçbir Android telefon IPhone'ların RAM'lerine yetişemez bile, sana şöyle bir bilgi verim IPhone'ların 1 GB RAM'i Android telefonların 2-3 GB ramine eşit, bir de unutmadan, siz her şeye M52 derken fan boy olmuyosunuzunda biz her şeye iPhone dediğimizdemi fan boy oluyoruz hocam? Güldürmeyin beni.

Ben M52 önermedim zaten? İhtiyaca göre alınır dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı