12 Ağustos günü olan maçların analizi

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Bugünün popüler maçlarının analizlerini vereceğim. Hepsi tamamen benim düşüncelerimdir, alıntı değildir. Düşüncelerinizi holiganlık yapmadan belirtebilirsiniz.

•Trabzonspor-Hatayspor
Trabzonspor geçen yıl ki görüntüsünden uzak. İstanbulspor karşısında zorlanmadan kazandılar fakat benim için pek yeterli değillerdi. Hatayspor'un defansif kalması Trabzonspor'u zora sokabilir. Deplasmanda çok iyi bir performans sergileyemeyen deplasman bu maç ile haftayı açacak o yüzden akılları galibiyette de olacaktır. Basit hatalar görmemiz mümkün. Ev sahibi Kopenhag gibi ciddi bir takımla karşılaşacak haftaiçi. Bu maça pek önem vermeyebilirler. Trabzonspor'un bu maçı kaybetmeyeceğini kazanırsa da yüksek skora gidemeyeceğini düşünüyorum.

•Freiburg-Dortmund

Freiburg sezonu 4 golle açtı. Dortmund bana kalırsa ilk maça baktığımızda eve göre yetersiz kalıyor. Haller'in yokluğunu hissediyorlar, gol yollarında problemleri var. Aralarında ki son maçların neredeyse hepsi ev sahiplerinin galibiyetleri ile sonuçlanmış. Karşılıklı gollerin olacağını düşündüğüm karşılaşmada bana yakın taraf Freiburg. Kaybetmezler.

•Famalicao-Braga

Portekiz liginde ilk haftayı bana kalırsa yetersiz açmış iki takımın karşılaşmasında Famalicao'nun, Braga'ya diş geçiremeyeceğini düşünüyorum. Braga deplasmanda zorlanmadan kazanabilir. Tercihim Braga galibiyeti.

•Osasuna-Sevilla

Aralarındaki son 10 maçın hiçbirini kazanamayıp, son 4 maçında da gol bulamayan ev sahibinin bu maçta da galip gelemeyeceğini düşünüyorum. Sevilla daha köklü bir kulüp. Defans hattında değişikliğe gittiler ve bence başarılı bir süreç geçiriyorlar. Maç düşük skorda kalabilir. Karşılıklı gollerin olmayacağını düşündüğüm mücaladelede Sevilla'nın 0-2 galibiyeti benim için sürpriz olmaz. Deplasman kazanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı