12 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar, karar vermek için son evredeyim :)
Acer Predator kullanan arkadaşlar var mi? Acer saglam bir marka midir?
Bu ve MSI Bravo 15 (R7 5800H, RX 5500M 4 GB ekran karti ve 16 GB RAM) arasinda kaldim. Vatan Bilgisayar'dan almak istiyorum, fiyatlari ayni.
Alacağınız laptop gayet iyi. Acer Nitro 5 serisine de bakabilirsiniz isterseniz. Ama şuan ki seçtiğiniz Acer Predator serisi de kötü değil.

Hocam cok arastirdim 15.6 alacağım okul vs. için Monster 3050 Ti modelleri var gayet de iyiydi. Fakat Monster Abra serisi hakkinda genelde cok kotu yorumlar var teknik servis kronik arizalar vs. HP Pavilion buldum 3050 Ti R7 5800H fakat HP'den uzak durun diyorlar saglam olsun diye MSI'i dusundum bir de bu Acer cikti karsima i5 10300H zayif kalir mi R7 5800H daha mi iyi olur bilg. Muh. Okuyacagim ve arada Online oyunlarda takiliyorum.

Doğrudur hocam. Ama bence Acer Nitro alınız...

Alacağınız laptop gayet iyi. Acer Nitro 5 serisine de bakabilirsiniz isterseniz. Ama şu anki seçtiğiniz Acer Predator serisi de kötü değil.

Diger dusundugum model de bu arkadaşlar. RTX DLSS yerine RX FSR var ve ciddi anlamda gelistiriliyor. Aslinda aklimda sadece bu varken Acer Predator biraz aklimi celdi. Bu hafta karar vermem lazim siz olsaniz hangisini secerdiniz

Oncelikle tavisyeniz için cok teşekkürler. HP'den uzak durun teknik servis vs. Cok duyuyorum Omen serisinde de birkac aylik kullanimda cok sorun yasayan duydum o yuzden pek sicak bakmiyorum.
GameGaraj modeli cok iyi gorunuyor ama GameGaraj hakkinda bir bilgim yok nasıl bir markadir teknik servisi vs.

Diger dusundugum model de bu arkadaşlar. RTX DLSS yerine RX FSR var ve ciddi anlamda gelistiriliyor. Aslinda aklimda sadece bu varken Acer Predator biraz aklimi celdi. Bu hafta karar vermem lazim siz olsaniz hangisini secerdiniz

Oncelikle tavisyeniz için cok teşekkürler. HP'den uzak durun teknik servis vs. Cok duyuyorum Omen serisinde de birkac aylik kullanimda cok sorun yasayan duydum o yuzden pek sicak bakmiyorum.
GameGaraj modeli cok iyi gorunuyor ama GameGaraj hakkinda bir bilgim yok nasıl bir markadir teknik servisi vs.
Her ikisi de F/P ürünüdür. HP garantisinde ben bir sorun yaşamadım. Whatsapp veya sosyal medya aracılığı ile iletişim kurarak tüm işlemlerimi yaptırabiliyorum. Ben GameGaraj kullanmadım teknik servisi hakkında bir şey diyemeyeceğim. Belki yardımcı olur. Aynı modeldir.

Her ikisi de F/P ürünüdür. HP garantisinde ben bir sorun yaşamadım. WhatsApp veya sosyal medya aracılığı ile iletişim kurarak tüm işlemlerimi yaptırabiliyorum. Ben GameGaraj kullanmadım teknik servisi hakkında bir şey diyemeyeceğim. Belki yardımcı olur. Aynı modeldir.

Teşekkürler GameGaraj modellerini arastirmaya baktim ben de

Omen kullanan 2 kişiyle tanıştım sağolsunlar sorularıma cevap verdiler. Forumda bir iki kişiden ısınma sorunlu olduğunu duydum fakat bu arkadaşlar ayrı ayrı oynadıkları oyunları, kaç saat oynadıkları, dereceleri, fps değerlerini benimle paylaştılar. Ben de yabancı kanallardan araştırdım ve herhangi bir sorun görmedim. Omen almayı kafama koymuştum. Stoklar bitmiş sanırım. Ne alacağımı bende bilmiyorum. Gamegaraj ile ilgili de şahsi fikrimi söyleyim. Bi youtube kanalının sponsorluğunda tanıdım ilk defa hoşuma da gitmişti o zaman ama alacağımı kesinleştirdiğimden beri bana çok sıcak gelmiyor. Böyle ürünler bana sanki günü kurtarmak gibi geliyor. Bi 2-3 yıl sonrasında nedense eski performansı alamayacağımı düşünüyorum. Monster içinde aynı şekilde. Tekrar belirteyim söylediğim gibi şahsi fikrim.

Geri
Yukarı