12 GB Belleğe Sahip Gigabyte RTX 2060 Ortaya Çıktı

VRAM israfı gereksiz şey.
Hadi madem bul VRAM çipin var, git 16GB 2070S çıkartsana, 2060 nedir?
Onu da yapsa pahalıya satacak. Amacı "kart bulamıyoruz" diyen giriş seviyesi kullanıcılara şirin gözükmek. Bunu da standart bir fiyata bağlamaya çalışacaktır ama 12 GB'lık muz bile çıksa madenciler toplayacaktır. LHR falan faso fiso.

Amd Nvidia'nın ne zamandır ezeli rakibi yav :D bence şuan da rakipsizler amdnin biraz daha yolu var. Tamam tamam amdci arkadaşlar ben reflex olmadan hatasız kullanmadan rahat edemeyen biriyim o riski alamıyorum kusura bakmayın.
Şuan konumuzla alakası ne onu anlamadım ama AMD bazı teknolojilerde geride kalsa bile reflex her oyunda yok ve o kadarda gerekli değil. Hatasız derken neyi kastettin anlamadım ama AMD 6000 serisi ile sanırım sürücü probleminide çözmüş bir problem çıkmıyor. Rakipsiz lafı olmamış AMD daha az güç tüketiyor ve daha fazla performans veriyor ucuzlukta var RTX vb. gibi şeylere ihtiyaç duymuyor isen AMD çok daha iyi.

$300 MSRP bu teneke için gereksiz olacaktır. Fazla VRAM göz çıkarmaz buna şikayetim yok ama NVIDIA dengesiz oyunu komik oluyor. Kas gücü verdiğin kartlara (3060 Ti/3070/3070 Ti) 8 GB yapıştırıp ölümüne kırpılmış 3060 ile mezardan kalkmış 2060'a 12 GB basmanın oyun tarafında bir karşılığı yok. Daha önce de demiştim 3060 Super geldiğinde bunların alayını tokatlayıp geçecek.

Hangi baba oyun onlar? Ben her oyunu ultrada oynamama rağmen 7.5GB üzeri VRAM görmedim daha (1080p'de), cidden merak ettim.

Forza Horizon 5 gömüyor.

gigabyte-rtx-2060-12-gb.jpg

NVIDIA, RTX 2060’ın 12 GB belleğe sahip versiyonuyla giriş seviyesi RDNA 2 ekran kartlarına cevap vermeyi hedefliyor. Ekran kartı rekabeti her geçen gün daha da kızışıyor. Yarışa Intel’in de dahil olmasıyla birlikte, şirketlerin alacağı yeni aksiyonları kestirmek biraz güç. Ancak Intel yeni modellerini geliştirmeye devam ederken, NVIDIA da ezeli rakibi AMD’ye bir cevap olarak RTX […]

Devamı: 12 GB Belleğe Sahip Gigabyte RTX 2060 Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
12 gb mı? Sırf mining kartı gibi geldi bana...
$300 MSRP bu teneke için gereksiz olacaktır. Fazla VRAM göz çıkarmaz buna şikayetim yok ama NVIDIA dengesiz oyunu komik oluyor. Kas gücü verdiğin kartlara (3060 Ti/3070/3070 Ti) 8 GB yapıştırıp ölümüne kırpılmış 3060 ile mezardan kalkmış 2060'a 12 GB basmanın oyun tarafında bir karşılığı yok. Daha önce de demiştim 3060 Super geldiğinde bunların alayını tokatlayıp geçecek.

Forza Horizon 5 gömüyor.
6600 xt ile fh5 de herhangi bir vram problemi yaşadınız mı ultra da?

6600 XT ile FH5 de herhangi bir VRAM problemi yaşadınız mı Ultra da?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kendisinin incelemesi var bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı