12 GB RAM mi yoksa 16 GB RAM mi seçmeliyim?

Caner33

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Asus N550JV modelinin 12GB ve 16GB olmak üzere 2 tane ram seçenekli modeli var. 12 GB ram olan modelini alırsam 16 ya göre performans düşüklüğü yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Work Station olarak çalıştırmayacaksan gayet yeterli bir ram olarak düşünüyorum. Fiyat farkı ne kadar?

100 Dolar civarı fark var araştırdığım kadarıyla ayrıca yorumun için teşekkürler.

Peki bir sorum daha olacak MSI Ge60 mı Asus n550JV mi Kullanım amacım oyun oynamak + film , dizi izlemek.

Sayın Kemal Bey bugün Asus N550JV ile MSI Ge60 ı canlı inceledim. Performans olarak dediğinize (Oyun) anlamında katılıyorum ancak kalite ve işçilik olarak Asus açık ara önde bence :)

Bende N550jv urununun 127H modelini kullaniyorum.16GB Ram olan.Işçilik olarak Asus diyorum , Msi ile karşılaştırdım MSI nin tek artısı ekran kartı başka hiçbir artısı yok.Ha bu MSI kotu bir marka demek değil yanlış anlaşılmasın. Soğutma, Malzeme, Işçilik, olarak ve en önemlisi servis olarak Asus bir tık daha önde. Alacaksanız Asus alın derim benim fikrim bu.Üstelik şıklık da cabası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı