12 GB VRAM’li RTX 3080 Ti Sevkiyat Merkezinde Görüntülendi

RTX 3090 Ti ve tüm RTX kartların Super sürümleri de çıksın ama uygun fiyattan stok olsun. Bilgisayar fiyatına ekran kartı nedir?
Buradaki amaç o değil yanlış dünüşünüyorsunuz.3090ı gaming için düşünenler değil workstation olarak bakanlar alıyor,bu kart gaming klasmanındaki şu an dünyadaki f/p olarak en iyisi olacak.

Nasıl bir gücü olacak gerçekten merak ediyorum. 3090 ile 3080 arasında zaten az bir fark (oyunlarda) vardı.
3080 Ti'ın oyunlarda 3090'dan daha iyi bir performans gösterme ihtimali var mı sizce?

Nasıl bir gücü olacak gerçekten merak ediyorum. 3090 ile 3080 arasında zaten az bir fark (oyunlarda) vardı.
3080 Ti'ın oyunlarda 3090'dan daha iyi bir performans gösterme ihtimali var mı sizce?

Düşünsene RTX 3090 Ti Super diye bir kart çıkartıyorlar. Ne fantastik bir kart olurdu? 48 GB VRAM falan olsa. 😆

Buradaki sızdırılan tabloya göre daha iyi değil gibi duruyor ama neredeyse oyun performansı aynı olur diye tahmin ediyorum. 999 $ MSRP fiyatı diyorlar ama yalan tabi =)

Geri
Yukarı