12 Mini için batarya önerisi

kaanmania

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba 12 mini kullanıcısıyım telefonu alalı 16 ay oldu fakat pil sağlığı %83. orijinal batarya değişimi de fiyat olarak beni aşıyor. Deji batarya mantıklı bir tercih olabilir mi?

Eğer cihazı henüz açmadıysanız sadece yetkili serviste değiştirin derim. Çünkü yarın pil harici bir arıza yaşarsanız servis cihazınızı onarım dışı kabul edebilir.

Merhaba 12 mini kullanıcısıyım telefonu alalı 16 ay oldu fakat pil sağlığı %83. orijinal batarya değişimi de fiyat olarak beni aşıyor. Deji batarya mantıklı bir tercih olabilir mi?

Cihazı bozulana kadar kullanacaksan Deji batarya alabilirsin. Cihazı 6ay ya da 1 yıl sonra elden çıkaracaksan orijinal batarya taktırmak bence daha mantıklı.

Huawei P Smart 2019 ve iPhone 8+ cihazımda kullanıyorum. Gerçekten çok iyi. Öneririm.
teşekkürler hocam yaptıracağım muhtemelen.

Rova ve ya Deji (Woyax).
Deji düşünüyorum hocam çocğunlukla onu tavsiye ettiler.

Cihazı bozulana kadar kullanacaksan Deji batarya alabilirsin. Cihazı 6ay ya da 1 yıl sonra elden çıkaracaksan orijinal batarya taktırmak bence daha mantıklı.
bozulana kadar kullanacağım hocam cihazımdan çok memnunum teşekkür ederim deji taktıracağım

Geri
Yukarı