12 Nisan saçmalığı ve bunu yapanlar

BGY kitlesi. Hani League of Legens, Valorant gibi oyunlarda dini, milli değerlere hakaret edenler var ya. Onlar bunlar işte. Dün gece kaç tane konu açmaya çalıştım da yetkililer tarafından kapandı konularım.

Hocam sosyal medya yasası var şu an çıkmadı. Ama çıkmasından rahatsız olanlar var. Çünkü o yasa çıkarsa cumhurbaşkanı dahil kimse kimseye hakaret dahi edemeyecek duruma düşecek.
Çok haklısınız. Hatta sosyal medyaya kimlik numarası ile falan giriş yapılmalı. Bu böyle olmayacak.
BGY kitlesi. Hani League of Legens, Valorant gibi oyunlarda dini, milli değerlere hakaret edenler var ya. Onlar bunlar işte. Dün gece kaç tane konu açmaya çalıştım da yetkililer tarafından kapandı konularım.
Moderatörler farkında değil buranın tek mantıklı platform olduğunun.

Bgy kitlesi. Hani League of legens, Valorant gibi oyunlarda dini, milli değerlere hakaret edenler var ya. Onlar bunlar işte. Dün gece kaç tane konu açmaya çalıştım da yetkililer tarafından kapandı konularım.

Hocam bu ülkenin 2 kapatılması gereken yeri Twitter gündem ve bgy grupları. Ben bu 2 oluşumun ülkeye bir katkı yaptığını görmedim. İsleri güçleri milleti provoke edip olay çıkarmak.

Hocam bu ülkenin 2 kapatılması gereken yeri Twitter gündem ve bgy grupları. Ben bu 2 oluşumun ülkeye bir katkı yaptığını görmedim. İsleri güçleri milleti provoke edip olay çıkarmak.
Ya çok şey derdimde uzaklaştırılmak istemiyorum şimdi. Bunları idam etmek lazım. Birde örgütlenip yapmışlar ya bunu.

Geri
Yukarı