12 Nisan saçmalığı ve bunu yapanlar

@Dümdüz ülkede beyin olsaydı zaten böyle bir şey olmazdı. Çok zor değil şu 3gr olan beyinleri kullanmak.

Hangi kaynakta nerede ve nasıl "Ulusal Tecavüz Günü" diye bir şey geçiyor akıl almaz derecede aklımı kurcalıyor.

1618235310473.png

1618235390856.png

Küfürlü yerleri kapadım siz tahmin ediyorsunuzdur ne olduğunu zaten.

Cidden bu kadar beyinsizin tek bir ülkede toplandığına inanasım gelmiyor.

@Dümdüz ülkede beyin olsaydı zaten böyle bir şey olmazdı. Çok zor değil şu 3gr olan beyinleri kullanmak.

Hangi kaynakta nerede ve nasıl "Ulusal Tecavüz Günü" diye bir şey geçiyor akıl almaz derecede aklımı kurcalıyor.

Eki Görüntüle 970851

Eki Görüntüle 970855

Küfürlü yerleri kapadım siz tahmin ediyorsunuzdur ne olduğunu zaten.

Cidden bu kadar beyinsizin tek bir ülkede toplandığına inanasım gelmiyor.
Uluslararası tecavüz günü nedir ya? O günde kanunların kalktığını falan mı sanıyorlar? Yazık..

Hocam ciddiye almayın. 12 Nisan olayı saçmalıktan ibarettir. Birkaç troll bunu hoplattı büyüdü gitti. O mizah yapanlarda ben Z kuşağıyım her şeyi biliyorum moruk diyenler.
Ciddiye almamak o kadar kolay olsa keşke. Bunlar büyüyünce zararlı eylem yapmaya da başlayacak. İçimizdeki düşmanlar.

Ciddiye almayın değil. Bunlar büyüyünce eylem yapmaya da başlayacak. İçimizdeki düşmanlar.

Hocam bu tip insanlar sosyal medya dışında varlık gösteremeyen insanlardır. Bir arkadaşımız doğru demiş. Gerçek hayatta miyavlayacak insanlar sosyal medyada aslan kesilir. Bunlar eylem yapamaz.

Hepimiz çocuktuk, ailemiz vardı. Hala çocuk olanlar da var. Bu saçmalık hakkında paylaşım yapanlar nasıl ailelerinin yüzüne bakıyor, nasıl kafasını koyarken rahat uyuyor ve böyle bir şey var mı? Var deniliyor sanırım. Twitter adlı platformda "12Nisanaskeri" diyenler var. Bunlar ceza alacağını bile bile mi yapıyor? Yoksa saldım çayıra mı? Eminim birçoğu önüme/önümüze çıksa miyavlar umarım cezalarını çekerler.

Konuyu açmamın sebebi bunlar nasıl bu kadar rahat? Sadede gelirsek: Neden böyle bir şey var? Neden bunu yapanlar yaşıyor?
Kısasa kısas olmalı.

Olay: İstanbul sözleşmesi kalktı biber gazı yapın vs diyenlere karşı alay için denmişti mübalağa gibi, sonra olay çığırından çıktı.

Hocam bu tip insanlar sosyal medya dışında varlık gösteremeyen insanlardır. Bir arkadaşımız doğru demiş. Gerçek hayatta miyavlayacak insanlar sosyal medyada aslan kesilir. Bunlar eylem yapamaz.
Sosyal medya da hayatın bir parçası artık. Orayı da temizlemek lazım bence. Oraya da el atılmalı, orası da ciddiye alınmalı.

Sosyal medya da hayatın bir parçası artık. Orayı da temizlemek lazım bence. Oraya da el atılmalı, orası da ciddiye alınmalı.

Hocam sosyal medya yasası var şu an çıkmadı. Ama çıkmasından rahatsız olanlar var. Çünkü o yasa çıkarsa cumhurbaşkanı dahil kimse kimseye hakaret dahi edemeyecek duruma düşecek.

Geri
Yukarı