12. Sınıf temel için dershane tavsiyesi

MERT-58

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5 5600
Asrock b550M phantom 4
2x8 3200 MHz fury rgb ram
Anadolu lisesindeyim, 1 sene kaldım devamsızlıktan 9. sınıfta. Problemim 12. sınıf olmama rağmen hiçbir şey bilmiyorum yani kopya ile falan geçtik ama 9. sınıftaki konunun sorusunu sorsan Fizik, Kimya, Matematik ile ilgili yapamam :D. Bu 3 ders 0 bende temel yok. 8. sınıftan beri matematik ölü bende ve şuan kimya ve fizik eklendi üstüne. Ben dershaneye gideceğim gitmesine ama direk 12. sınıf olduğumdan bu yılki konuları işleyecekler ben daha 9 sınıftaki konuyu bilmiyorum. Bana sıfırdan bu dersleri öğretecek kurum kuruluş lazım var mı bilen ? İstanbul'dayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten dershaneye gittiğinde 12 değil tüm lise konularına yoğunlaşır çoğu kurum. Fakat yanlış biliyorsam da Youtube üzerinden de konuların videolarını izleyebilirsin.

Anadolu lisesindeyim, 1 sene kaldım devamsızlıktan 9. sınıfta. Problemim 12. sınıf olmama rağmen hiçbir şey bilmiyorum yani kopya ile falan geçtik ama 9. sınıftaki konunun sorusunu sorsan Fizik, Kimya, Matematik ile ilgili yapamam :D. Bu 3 ders 0 bende temel yok. 8. sınıftan beri matematik ölü bende ve şuan kimya ve fizik eklendi üstüne. Ben dershaneye gideceğim gitmesine ama direk 12. sınıf olduğumdan bu yılki konuları işleyecekler ben daha 9 sınıftaki konuyu bilmiyorum. Bana sıfırdan bu dersleri öğretecek kurum kuruluş lazım var mı bilen ? İstanbul'dayım.
Kardeşim 12. sınıfsan ve 9,10,11i bilmiyorsan senin için en iyi kurs paketi tyt-ayt paketini seçmen herhangi bir dershanede çünkü 9,10,11,12 hepsi işleniyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı