12. sınıfı bitirme sonrası sorumluluk sınavı

Önemsiz Cioran

Hectopat
Abiler, ben 12.sınıfım. Sorumlu olduğum 3 tane ders var. Bu 3 dersi, 12.sınıfı bitirdikten sonra verebiliyor muyuz?
Örnek vermek gerekirse, 20 yaşındayım diyelim ve 12. sınıfı bitireli 2 yıl geçmiş, hala bu sorumluluk sınavlarına girme hakkım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bir dersten kalmıştım.
49'du ortalamam, hoca bırakmıştı daha doğrusu.
Okula sınavlar için çağırdılar. Bizim öğretmenler yardımcı oldu, sınavı geçtim. Yoksa cidden sınav çok zor duruyordu ve çözebilmemim imkanı yoktu.
Eğer öğretmenlerin çok gaddar değilse sende de aynısı olur. Çünkü adam gibi ders görmedik, ayrıca mezun olacaksın. Uğraştırmazlar diye düşünüyorum.

2 yıl sorumluluğu vermen için süren var. O süre zarfı içerisinde vermek zorundasın yoksa mezun olamıyorsun. Bu arada sorumluluk sınavlarını geçmeden de diplomanı alamıyorsun.
Mezun olamadığımı biliyorum, 2 sene geç mezun olsam da olur. Ama 2 sene boyunca başarısız oldum diyelim. Daha sınava girme hakkım olmayacak mı?
Sorumlu olduğun dersler varken mezun olamazsın.
Peki bu sınavlara hep girebiliyor muyuz? Mesela bu sınavlara 21-22 yaşlarında girme hakkım var mı? Yoksa süresi var mı?

Abiler, ben 12.sınıfım. Sorumlu olduğum 3 tane ders var. Bu 3 dersi, 12.sınıfı bitirdikten sonra verebiliyor muyuz?
Örnek vermek gerekirse, 20 yaşındayım diyelim ve 12. sınıfı bitireli 2 yıl geçmiş, hala bu sorumluluk sınavlarına girme hakkım var mı?

Kardeşim onları bir an önce ver başına bela olur. Ben çok uğraştım enayi gibi gitmedim okuldan kaçtım sonra çok çektim bir an önce ver onları.

Kardeşim onları bir an önce ver başına bela olur. Ben çok uğraştım enayi gibi gitmedim okuldan kaçtım sonra çok çektim bir an önce ver onları.
12.sınıfı bitirdikten sonra o sınavlara girme hakkım var mı?
12.Sınıfı bitirdikten sonra o sınavlara daha giremiyor muyum?
Önümdeki sınavlar veremezsem 12.sınıfı bitirdikten sonra gireceğim.
2 yıl sorumluluğu vermen için süren var. O süre zarfı içerisinde vermek zorundasın yoksa mezun olamıyorsun. Bu arada sorumluluk sınavlarını geçmeden de diplomanı alamıyorsun.
12.sınıfı bitirdikten sonraki 2 sene değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı