12 sınıfta açığa geçersem kaç kredim olur?

Wordiea

Hectopat
Dostlar kardeşim 12'ye geçecek dershanesi vs var ve 1 günü çöp oluyor açıkçası. AÖL'e geçse kaç kredisi olur? Ortalama ona göre kaydını aldırmayı düşünüyoruz da. Yoksa verimsiz geçecek. Anadolu Lisesine gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldığı ders yoksa zaten hali hazırda örgün eğitimden aldığı krediler mezun olmasına yetiyor diye biliyorum.Yetmiyorsa da zaten sınava çalışacak birkaç ana dersi verse bile rahatlıkla mezun olur.

Kaldığı ders yoksa zaten halihazırda örgün eğitimden aldığı krediler mezun olmasına yetiyor diye biliyorum. Yetmiyorsa da zaten sınava çalışacak birkaç ana dersi verse bile rahatlıkla mezun olur.

Çok teşekkür ederim hocam, elinize yüreğinize sağlık. Hocaları karşı ama hocalar işte ondan dolayı onlara pek kulak asmıyoruz.

Çok teşekkür ederim hocam, elinize yüreğinize sağlık. Hocaları karşı ama hocalar işte ondan dolayı onlara pek kulak asmıyoruz.

Rica ederim hocam. Hocaları çok umursamayın evet çok yetenekli çok bilgili öğretmenlerimiz de var fakat azımsanmayacak bir kısmı yeni eğitim sisteminden ve teknolojiden tamamen habersiz açığa geçmenin okulu bırakmak falan olduğunu zannediyorlar. Siz kendi sisteminizin ve stratejilerinizin daha faydalı olduğuna inanıyorsanız bir saniye bile düşünmeden geçin liselerin de artık bir anlamı kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı