12. sınıfta açığa geçilebilir mi?

EnesAltn

Hectopat
11. sınıfı sonunda bitirdik. Bu sene açığa geçmek istiyorum. Bilenlerden bilgi almak için bazı sorular soracağım. 1 OBP nasıl veriliyor? 2 öğretim yılı bittikten sonra 18'e giriyorum 1 Ağustos doğumluyum, bir sorun çıkarır mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Birinci sorunuz için şunu söyleyeyim, açık lisede de sınavlara giriyorsunuz. Dersin kredisini de haftalık ders saati gibi düşünebilirsin, tek farkı açık lisede sözlü ve proje notları olmuyor.
  • İkinci sorunuz için de sorun çıkarmaz.

11. sınıfı sonunda bitirdik. Bu sene açığa geçmek istiyorum. Bilenlerden bilgi almak için bazı sorular soracağım. 1 OBP nasıl veriliyor? 2 öğretim yılı bittikten sonra 18'e giriyorum 1 Ağustos doğumluyum, bir sorun çıkarır mı? Teşekkürler.
Açık Öğretim Sınavları (AÖS) oluyor, tıpkı okul yazılısı gibi yazılıya girerek not alıyorsun. Geceleri çalışmayı seven, sabah erken kalkamayan biriyseniz açığa geçmek çok mantıklı olabilir. Ama temeliniz sağlam, disiplininiz yerinde olmalı. Sabah 8'de gittiğiniz okuldan dolayı aklınıza kazınmış bazı bilgiler artık okula gitmediğiniz için yavaş yavaş silinmeye başlıyor, bunları aktif tutmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı