12 sınıfta meslek lisesinden açık liseye geçersem kaç kredim olur?

vasilyy0

Femtopat
İyi günler herkese. Şu an meslek lisesi büro yönetimi 12 sınıf öğrencisiyim okullar açıldığı zaman açık liseye geçmek gibi bir düşüncem var ama kredim 80-90 çıkar liseyi 2 senede açıktan okurum diye korkuyorum. Bir de 9 ve 10 sınıfta 7-8 dersten kalmıştım bu konuda bilgisi olan varsa sizce açık liseye geçtiğim zaman kaç kredim olur?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bu konu hakkından bilginiz varsa sizde yardımcı olabilir misiniz?

Anlıyorum, kaç kredinin olacağı hakkında net bir yorum yapmak zor da tek diyeceğim 11. sınıfta bazı kültür derslerini görmediğin için biraz düşük krediyle başlatabilir ve alt sınıftan da sorumlu dersin de varmış. Bu da bir tık geri başlatabilir ve 35+35+35 yaparsan da liseyi bitirebileceğini düşünüyorum. Üçüncü dönem sınavlarına da katılırsın, çok da sorun oluşturmayacaktır.

Anlıyorum, kaç kredinin olacağı hakkında net bir yorum yapmak zor da tek diyeceğim 11. sınıfta bazı kültür derslerini görmediğin için biraz düşük krediyle başlatabilir ve alt sınıftan da sorumlu dersin de varmış. Bu da bir tık geri başlatabilir ve 35+35+35 yaparsan da liseyi bitirebileceğini düşünüyorum. Üçüncü dönem sınavlarına da katılırsın, çok da sorun oluşturmayacaktır.

Hocam yoruyorum ama 110-120 civarı kredi olur mu gene?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı