12. Sınıfta sorumlu geçme

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Arkadaşlar selam,

Önceden hiç sorumlu geçmedim ama bu sene ilk defa sorumlu geçeceğim herhalde. Edebiyat ilk dönem 41, ikinci dönem (bu dönem) 30 'larda bir şey gelecek. Okul zor bir okul. Ya da benim seviyem bu okula yetmiyor.

Sorum şu; 12. Sınıfta sorumlu geçme durumum oluyor mu? Diploma vb. alabilir miyim? Ortalamam ilk dönem ( genel) 70. Ikinci dönem ise büyük ihtimal 75 gelecek. Ayrıca üniversite sınavı başvurusu vb. yapmadım.

Neden üniversite başvurusu yapmadın girmeyeceksen sorun yok. 12. sınıfta sorumlu geçme durumu oluyor. Sorumlu geçtiğin dersi yıl sonunda sorumluluk sınavı yapıyorlar diye hatırlıyorum.
Aynen kalırsan sınavı kaçırma. Yoksa okul açılmasını beklemek zorunda kalırsın.

Baraj derslerinden kaldığın zaman, sorumlu geçiyorsun sınıfı. Karneni alıyorsun fakat, diplomanı sınavını verdikten sonra alıyorsun.

Zaten 12. sınıfta sizi bırakacaklarını hiç zannetmiyorum, üniversite sınavından dolayı. Eğer bırakılırsa bile, sorumluluk sınavlarında soruların cevaplarını veriyorlar.

Baraj derslerinden kaldığın zaman, sorumlu geçiyorsun sınıfı. Karneni alıyorsun fakat, diplomanı sınavını verdikten sonra alıyorsun.

Zaten 12. sınıfta sizi bırakacaklarını hiç zannetmiyorum, üniversite sınavından dolayı. Eğer bırakılırsa bile, sorumluluk sınavlarında soruların cevaplarını veriyorlar.
Hocalar uğraşmak istemiyor zaten son sınıf diye geçirirler sorumluluktan.

Hocam son sınıf diye geçirirler diyordum ben de geçirdiler ama başka türde geçirdiler. Demek istediğim işini hocaların eline bırakma yıl sonuna kadar ya geçmeye çalış ya da yıl sonu sınavına çalışmaya başla.

Ben şu an 11'e gidiyorum fakat okulum kötü bir okul oldugu için 9'da'da 10'da da kaldım, şu an 11'de kalmak istemiyorum ama Edebiyat'ı hiç anlamıyorum maalesef. Sence 12 oldugumda hocalar geçirirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı