12 yaşında aklımda sürekli cinsellik var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, konu yanlış anlaşılmasın ben sorunuma çözüm bulmak için geldim. 12 yaşındayım. 9 yaşından beri cinsellik ne demek biliyorum. Fakat bu çok kötü bir şey. Müslüman'ım, mastürbasyon gibi kötü bir şeye bulaşmak istemiyorum. Her gün aklımda olup olmadık yerler de cinsellik geliyor. Bu kötü düşünceleri aklımdan nasıl uzaklaştırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, konu yanlış anlaşılmasın ben sorunuma çözüm bulmak için geldim. 12 yaşındayım. 9 yaşından beri cinsellik ne demek biliyorum. Fakat bu çok kötü bir şey. Müslüman'ım, mastürbasyon gibi kötü bir şeye bulaşmak istemiyorum. Her gün aklımda olup olmadık yerler de cinsellik geliyor. Bu kötü düşünceleri aklımdan nasıl uzaklaştırabilirim?
Aklına cinsellik gelmesini engelleyemezsin.

Bunu yapamazsın şu an ergenlik döneminde olduğu için imaknsız.

Ergenlik yüzünden, 16 yaşında daha da artabilir fakat ergenlik bitince düzelecek diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı