12 yaşında aklımda sürekli cinsellik var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar, konu yanlış anlaşılmasın ben sorunuma çözüm bulmak için geldim. 12 yaşındayım. 9 yaşından beri cinsellik ne demek biliyorum. Fakat bu çok kötü bir şey. Müslüman'ım, mastürbasyon gibi kötü bir şeye bulaşmak istemiyorum. Her gün aklımda olup olmadık yerler de cinsellik geliyor. Bu kötü düşünceleri aklımdan nasıl uzaklaştırabilirim?
Cinsellik düşüncesini medya kullanımını azaltarak yenebilirsin. Sihirli bir şekilde azmıyorsunuz herhalde.

Kötü bir şey değil. Yani neden kötü bir şey olsun ki. Birilerini rahatsız etmedikçe gayet doğal bir şey yanlız birisini rahatsız etmedikçe. Bir de Müslümanlık ile alakası yok yani günah değil ki bu. Bir de hep aklından geçiyorsa mastürbasyon yap geçer ama temelli hiç geçmez 20 yaşında filan geçer. Eğer yapmazsan kendi kendine olur geceleri yani arkadaşlarıma filan öyle olmuş hiç olmadı bana.

Mastürbasyon biyolojik olarak ihtiyaçtır. Bunu kabul et ilk önce.
Cinsellik olması gayet doğal. Biyolojik ihtiyacını yapmıyorsun.

Masturbasyon bir ihtiyaç değildir. Meninin dışarı çıkması bir ihtiyaçtır. Bu nedenle mastürbasyon keyfî bir işlemdir. Meninin çıkması sadece mastürbasyona bağlı değildir:
1- İhtilam.
2- Herhangi bir anda meninin çıkabilme ihtimali.
3- Mastürbasyon.
4- Sindirim.
Gibi sebeplerden ötürü meni dışarı atılır veya vücut içinde sindirilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masturbasyon bir ihtiyaç değildir. Meninin dışarı çıkması bir ihtiyaçtır. Bu nedenle mastürbasyon keyfî bir işlemdir. Meninin çıkması sadece mastürbasyona bağlı değildir:
1- İhtilam.
2- Herhangi bir anda meninin çıkabilme ihtimali.
3- Mastürbasyon.
4- Sindirim.
Gibi sebeplerden ötürü meni dışarı atılır veya vücut içinde sindirilir.
Mastürbasyon bir ihtiyaçtır. Bu kafadan hemen çıkmanız gerekiyor.
İhtilam zaten mastürbasyon yapılmadığı için oluyor. Herhangi bir an diye bir şey yoktur. Sindirmeyle döl çıkması? İlk defa duydum kaynak belirtsenize.

Ergenlikten olur. Ama olabildiğince öyle şeylere bulaşma. Bir düşün bizi yaradan Allah sevmez böyle şeyleri. Cezası olabildiğince kötüdür. Kafa falan dağıt. Oyun oyna. Ders çalış. Kitap oku.

Merhaba arkadaşlar, konu yanlış anlaşılmasın ben sorunuma çözüm bulmak için geldim. 12 yaşındayım. 9 yaşından beri cinsellik ne demek biliyorum. Fakat bu çok kötü bir şey. Müslüman'ım, mastürbasyon gibi kötü bir şeye bulaşmak istemiyorum. Her gün aklımda olup olmadık yerler de cinsellik geliyor. Bu kötü düşünceleri aklımdan nasıl uzaklaştırabilirim?

Öncelikle masturbasyon günah sen hiç araştırmadan söyleyeyim sonrasında aklından bu şekilde şeyleri çıkarmaya çalış ergenlikte olabilir hormonel bir şey ama sen sakın istimna gibi şeylere bulaşma.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı