12 yaşında aklımda sürekli cinsellik var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen atlamayalım isterseniz:

Düzenli meni atılımı ergenlik çağlarında tavan yapar. Sindirme işlemi arkaplanda kalır. Ne zaman ergenlik çağı biter, o zaman sindirme işlemi yavaş yavaş işi devreye alır. Sizin dediğinizi doğru kabul etsek ve bir insan ortalama ömrü boyunca 5000 kere boşalabiliyorsa daha 30larına gelmeden çeşme kurur?

11. Maddeye bakın lütfen
Verdiğiniz kaynak ONEDİO ya.
Ayrıca absorbe edildiğini söylüyor. Dışarı atılması gereken bir şeyi atmadığınız için vücut içinde yok ediyor. Bu olay size sağlıklı geliyorsa ben daha fazla bir şey eklemek istemiyorum gerçekten.
Çeşme kurumaz. Performans düşer.

Kusura baktım.
Mesajı okumakla dikkat etmek arasında fark var.

Bilimsel olarak kanıtlanmış olaya karşı neden çırpınıyorsunuz onu anlamıyorum. Rüyalanma ile meni çıkmasını, normal mastürbasyondan daha sağlıklı bulan kafaya karşı ne diyebilirim ki?
Faydaları olduğu gibi zararlarıda var. Ayarında yapılmasını araştıran adam rahatlıkla söyleyebilir.
Ayıp değildir. Ayıplanacak bir şey değildir. Ölümüne savunalacak bir şey değildir. Bu kafadan çıkın işte. Kendini rahatlatmaktan bahsediyoruz, stres atmaktan, saçma sapan durumlarda olmamaktan hani. Karşı cins sana dokunduğunda bile ereksiyon olunca ne yapacaksın acaba.
Haklısınız hocam. Bunu anlayan ve anlamayan bir kesim var. Anlayanlar ne mutlu anlamayanlar bağnazlıkla yaşıyor.

Ha bu arada yapmayanlar "zararlı günah" diye aklına sokulmuş insanlar genelde karşı cinsle 1 dakika muhabbet edemez. Zorunlu olup ederse bile gözlerine bakamaz. Hele ki sevgili bile yapamazlar. Düşünsene kız bacağına dokunduğu anda depoyu patlattığını hayal edebiliyorum.

"Gelip bana yoo benim sevgilim falan var gene de yapmıyorum diye mesaj atmayın. Herkes gerçekleri biliyor."

Verdiğiniz kaynak onedio ya.
Ayrıca absorbe edildiğini söylüyor. Dışarı atılması gereken bir şeyi atmadığınız için vücut içinde yok ediyor. Bu olay size sağlıklı geliyorsa ben daha fazla bir şey eklemek istemiyorum gerçekten.
Çeşme kurumaz. Performans düşer.

Onedio ya güvenen adamla muhattab olmayın. Değmez.

Ergenlik döneminde normaldir. Ayrıca mastürbasyon yapmak biyolojik bir ihtiyaçtır yani pis bir şey değildir.

Bilimsel olarak kanıtlanmış olaya karşı neden çırpınıyorsunuz onu anlamıyorum. Rüyalanma ile meni çıkmasını, normal mastürbasyondan daha sağlıklı bulan kafaya karşı ne diyebilirim ki?
Faydaları olduğu gibi zararları da var. Ayarında yapılmasını araştıran adam rahatlıkla söyleyebilir.
Ayıp değildir. Ayıplanacak bir şey değildir. Ölümüne savunalacak bir şey değildir. Bu kafadan çıkın işte. Kendini rahatlatmaktan bahsediyoruz, stres atmaktan, saçma sapan durumlarda olmamaktan hani. Karşı cins sana dokunduğunda bile ereksiyon olunca ne yapacaksın acaba.

Öncelikle bilimsel olarak zararları var, bu bir gerçek ve sonrasında rüyalanma denen olay normal masturbasyona göre çok daha sağlıklı. Çünkü masturbasyon gibi fazlası değil, gereği kadar çıkıyor ve bağımlılık yapmıyor masturbasyon gibi. Sonra arkadaş öbür dünyayı daha çok düşündüğü için mecburen işin din boyutunu da katacağım. Rüyalanma istek dışı olduğu için günah değil.

Not: @332579 kardeşim ne olursa olsun buradakilere kulak asma. Sağlık boyutunu geçtim anlık zevk için (gerçekten anlık ne yazık ki 13 yaşlarındayken ben de bir şeyler yapmıştım sonrasında pişman oldum, çok anlık 1-2 saniyelik). Öbür dünyayı riske atmaya gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mr.ery Çok anlık 1-2 saniyelik derken? Oha kız olsam sizinle evlenmek istemezdim. Gerçekten o kadar dakikadan 2 saniyelik zevk mi alıyorsunuz? Sizinki kurumamış hocam çürümüş açıkcası.
Yav hocam sen masturbasyon yaptın diye öbür dünyan neden cehennem olsun? Abdestini aldığın zaman kim ne diyecek sana? Senin gibi insanları Allah benden uzak tutusun.

Öncelikle bilimsel olarak zararları var, bu bir gerçek ve sonrasında rüyalanma denen olay normal masturbasyona göre çok daha sağlıklı. Çünkü masturbasyon gibi fazlası değil, gereği kadar çıkıyor ve bağımlılık yapmıyor masturbasyon gibi. Sonra arkadaş öbür dünyayı daha çok düşündüğü için mecburen işin din boyutunu da katacağım. Rüyalanma istek dışı olduğu için günah değil.

Not: @332579 kardeşim ne olursa olsun buradakilere kulak asma. Sağlık boyutunu geçtim anlık zevk için (gerçekten anlık ne yazık ki 13 yaşlarındayken ben de bir şeyler yapmıştım sonrasında pişman oldum, çok anlık 1-2 saniyelik). Öbür dünyayı riske atmaya gerek yok.
Öbür dünyayı riske atmaya gerek yok mu :D
Yazık ya gerçekten. Ailenin verdiği din baskısı yüzünden oluyor bunlar hep.
Bilimsel olarak FAZLA yapmanın zararı olduğunu, UYGUN düzeyde mastürbasyon yapılmanın sağlıklı olduğu her köşede yazıyor. Rüyalanma mastürbasyon yapılmadığı için olur. Bunun sağlıklı olduğunu yorumladığına göre Aşırı din baskısı altında yaşıyorsun, başka bir şekilde yorumlanamaz.

Öğrenmemek ayıp değil. Pişman olmanızın sebebi din baskısı zaten. Abdest alınca arınmış falan hissediyorsundur kesin.

@Mr.ery Çok anlık 1-2 saniyelik derken? Oha kız olsam sizinle evlenmek istemezdim. Gerçekten o kadar dakikadan 2 saniyelik zevk mi alıyorsunuz? Sizinki kurumamış hocam çürümüş açıkcası.

Hocam normalde cevap vermeyecektim ama benim dediğim olaylar 12-13 yaşında gerçekleşen şeyler masturbasyon yapınca gerçekten 1-2 saniyelik zevk alıyordum yani değmez size açıkça söyleyeyim.

Ben aklıma her geldiği zaman bir iğneyi elime batırıp kan akıtırdım. Böylelikle zihnimde bir şey oluştu sanırsam. Son olarak psikolojik tedavi alıyordum :D

Merhaba arkadaşlar, konu yanlış anlaşılmasın ben sorunuma çözüm bulmak için geldim. 12 yaşındayım. 9 yaşından beri cinsellik ne demek biliyorum. Fakat bu çok kötü bir şey. Müslüman'ım, mastürbasyon gibi kötü bir şeye bulaşmak istemiyorum. Her gün aklımda olup olmadık yerler de cinsellik geliyor. Bu kötü düşünceleri aklımdan nasıl uzaklaştırabilirim?

Baba yapıştır geçsin. Genç adamsın bir şey olmaz. Bir fişekle rahatlarsın 🤠

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı