12 yaşında aklımda sürekli cinsellik var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verdiğiniz kaynak ONEDİO ya.

Kusura bakmayın :( Kaynak aşağılayıp kendinizin araştıramayacak kadar aciz ve bilgin birisi olduğunuzu bilmiyordum.
Ayrıca absorbe edildiğini söylüyor. Dışarı atılması gereken bir şeyi atmadığınız için vücut içinde yok ediyor. Bu olay size sağlıklı geliyorsa ben daha fazla bir şey eklemek istemiyorum gerçekten.

Tamam?
Dışarı atılması gereken bir şey olduğunu iddia eden tek prof. Dr sizsiniz.
Deme?

Dostum buradaki en iyi yorumu şöyle yapabilirim. 12 yaşında başlamıştı benimki de insanlarla ne kadar sosyal olursan o kadar aklından gider yalnız kalmamaya çalış he kendini tutmana gerek yok her gün yapma tabii ki ama sadece ihtiyacın oldugu zaman ve pişman olmayacağın kararlar ver aklındaki nefsin seni yanıltmasına izin verme.

Öbür dünyayı riske atmaya gerek yok mu :D
yazık ya gerçekten. Ailenin verdiği din baskısı yüzünden oluyor bunlar hep.
Bilimsel olarak fazla yapmanın zararı olduğunu, uygun düzeyde mastürbasyon yapılmanın sağlıklı olduğu her köşede yazıyor. Rüyalanma mastürbasyon yapılmadığı için olur. Bunun sağlıklı olduğunu yorumladığına göre aşırı din baskısı altında yaşıyorsun, başka bir şekilde yorumlanamaz.

Öğrenmemek ayıp değil. Pişman olmanızın sebebi din baskısı zaten. Abdest alınca arınmış falan hissediyorsundur kesin.

Din baskısı mı? Kusura bakmazsanız ben buna gülerim. Sebebine gelecek olursak bu bana evrim ile ilgili konularda da çok fazla soruluyor. Baban Müslüman, sen Müslüman oldun diye ama benim babam Müslüman değildi. Yani Allah'a şükür Müslüman oldu ama benim babam Hristiyan bir kişiydi. Bir süre Hristiyan olmuş. Allah'a çok şükür şu anda Müslüman ama bir zamanlar değildi. Çünkü babamın babası ateist idi ve babamın babasının etrafındaki insanlar Hristiyan olduğu için babam da Hristiyan olmuş. Biraz benim vesilem ile şu anda iyi bir Müslüman ama ben az dayak yemedim Müslüman oldum diye. Sebebine gelecek olursak babamın arkadaş çevresi Hristiyan kişilerden oluşuyor ve ben biliyorum bu kitle Müslüman kişilerden nefret ediyor ve babamın nefret etmesini sağlıyor. Ben 8 yaşına kadar Müslüman kişilerin hepsi kötü sanıyordum ama sonrasında 14 yaşında çeşitli insanlar vesilesiyle Müslüman oldum ve açıkçası bundan rahatsız değilim.
Not: Babam Hristiyan dediğime bakmayın Hristiyanlık dinin gereklerini yapmazdı. Yani tabiri caiz ise dinsiz gibi bir şeydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın :( Kaynak aşağılayıp kendinizin araştıramayacak kadar aciz ve bilgin birisi olduğunuzu bilmiyordum.

Dışarı atılması gereken bir şey olduğunu iddia eden tek prof. Dr sizsiniz.
Deme?
Kaynak aşağılamak mı?
Onedio?
Saygılar kaptan. İyi forumlar. Sen kazandın.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 biraz erken gibi. Kafanızı başka şeyler dağıtmaz iseniz bağımlı olursunuz sürekli yaparsınız ve bu iyi bir şey değil, bir şeyler ile oyalanın.

Din baskısı mı? Kusura bakmazsanız ben buna gülerim. Sebebine gelecek olursak bu bana evrim ile ilgili konularda da çok fazla soruluyor. Baban Müslüman, sen Müslüman oldun diye ama benim babam Müslüman değildi. Yani Allah'a şükür Müslüman oldu ama benim babam Hristiyan bir kişiydi. Bir süre Hristiyan olmuş. Allah'a çok şükür şu anda Müslüman ama bir zamanlar değildi. Çünkü babamın babası ateist idi ve babamın babasının etrafındaki insanlar Hristiyan olduğu için babam da Hristiyan olmuş. Biraz benim vesilem ile şu anda iyi bir Müslüman ama ben az dayak yemedim Müslüman oldum diye. Sebebine gelecek olursak babamın arkadaş çevresi Hristiyan kişilerden oluşuyor ve ben biliyorum bu kitle Müslüman kişilerden nefret ediyor ve babamın nefret etmesini sağlıyor. Ben 8 yaşına kadar Müslüman kişilerin hepsi kötü sanıyordum ama sonrasında 14 yaşında çeşitli insanlar vesilesiyle Müslüman oldum ve açıkçası bundan rahatsız değilim.
Not: Babam Hristiyan dediğime bakmayın Hristiyanlık dinin gereklerini yapmazdı. Yani tabiri caiz ise dinsiz gibi bir şeydi.
Dininize laf etmedim. Din baskısı dedim. Diyanet kripto para günah dese almazsınız yani o mantık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı