12 yaşında nasıl para kazanılır?

464718

Decipat
Merhabalar. Köpek gezdirme gibi para kazanabileceğim bir şey var mı? 12 yaşındayım. Köpek gezdirmeyi yapardım da hayvanlarla aram pek iyi değil. Buna benzer küçük bir meblağ da olsa para kazanabileceğim bir şey var mı?

Ülkemizin özeti yemin ederim. 12 yaşındaki bir çocuk para kazanmayı düşünmemeli. Bana gelip sakın girişimcilik, hayata erken atılma falan demesin kimse.
Harçlığım normal bir kişiye göre fazla aylık 250 TL ama isteklerim biraz büyük biliyorum biriktir diyorsunuzda para çabucak bitiyor işte ek birşey yapmak istiyorum bide sen olayı yanlış anladın bi yerde garsonluk falan yapmak zaten istemiyorum köpek gezdirme gibi hobi olarak ve para kazanabileceğim birşey istiyorum bilgisayar üzerinden baya para kazanabileceğim yöntem baktım ama sonunda pes ettim tam bir şey buldum diyorum biraz ilerleyince olmadığını anladım oyüzden fiziksel birşey arıyorum.

Harçlığım normal bir kişiye göre fazla aylık 250 TL ama isteklerim biraz büyük biliyorum biriktir diyorsunuzda para çabucak bitiyor işte ek birşey yapmak istiyorum bide sen olayı yanlış anladın bi yerde garsonluk falan yapmak zaten istemiyorum köpek gezdirme gibi hobi olarak ve para kazanabileceğim birşey istiyorum bilgisayar üzerinden baya para kazanabileceğim yöntem baktım ama sonunda pes ettim tam bir şey buldum diyorum biraz ilerleyince olmadığını anladım oyüzden fiziksel birşey arıyorum.
Yok kardeşim sana hiçbir lafım yok zaten. Söylemek istediğim bir çocuk 12 yaşında isteklerini doya doya düşünmeden karşılayabilmeli. Zamanı gelince zaten 40 yıl boyunca sürekli aklında maaş, iş, zam, terfi, taksit, kredi ıvır zıvır sayamacağım kadar parasal dertle uğraşacaksın.

Tanıdık varsa sanayi gibi yerlerde girebilirsin. Bende 15 yaşındayım hafta sonları dayımın dükkanda çalışıyorum 100 kağıt alıyorum Allah bereket versin :D.

12 yaşındaki bir çocuk sanayide çalışamaz, yasak.

Bursluluk sınavına çalış, çok zor değil zaten. Oradan kazanırsın para.

Yeni konular

Geri
Yukarı