12 yaşında NFT ile uğraşan çocuk 9 saatte 343 bin dolar kazandı

@William Crusader, inandığımı ya da inanmadığımı belirten bir şey söylemedim. Kelimeleri doğru okursanız sevinirim, siz burada kazanamıyorsunuz diye onun kazanamayacağının bir garantisi yok. Belki kazanıyordur, siz yapamıyorsunuz diye bir başkasının yapamayacağı anlamına gelmiyor bu. Düşünce ufkunuzu genişletin az, iyi olur.

NFT teknolojisini hala idrak edemiyorum.
Acaba teknoloji ve bilim ileride biz üşengeç insanlara neler sunmaya devam edecek? :)
@William Crusader, inandığımı ya da inanmadığımı belirten bir şey söylemedim. Kelimeleri doğru okursanız sevinirim, siz burada kazanamıyorsunuz diye onun kazanamayacağının bir garantisi yok. Belki kazanıyordur, siz yapamıyorsunuz diye bir başkasının yapamayacağı anlamına gelmiyor bu. Düşünce ufkunuzu genişletin az, iyi olur.

Rakamlar uçuk gelmiştir, beğenip geçin yorumunu. :)

Ben ETH cüzdanı açmak istesem kesin ETH ile işlem yapanlara vergi çıkar. 18 yaş altı kripto cüzdanı kullananlara ceza kesilir. Daha uzatırım...

@ZCPS21, yok yani dostum yapan yapıyor. Ben inandığımı ya da inanmadığımı belirtmedim, sadece doğru olabilir dedim geçtim. Bu her olayı Namık Kemal'e bağlayıp ardından saçma sapan laf edenler kendini bir şey sanıyor, artık yaşlarına veriyoruz. Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı