12 yaşındayım boyum uzar mı?

OZMENPOWER

Decapat
Daha fazla  
Şu anda en yakın hissettiğim yer burası o yüzden sizlerden örnekler almak için buraya yazacağım. 8. sınıfım, şu anda 12 yaşındayım, 1.62 boyundayım 59 kiloyum ve 3 yıldır basketbol oynuyorum. Son 3 ayda 4 cm boyum uzadı sizin 12 yaşındayken boyunuz kaçtı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle dostum boyun yüzde sekseni genetiktir ailene bakmalısın tahmini boyun için. Senin yaşlarında 165 boylarındaydım şimdi üniversite öğrencisiyim 190'a yakın boyum var :) Uzamak için çok vaktin var takma kafana.

1.55 filan ancaydı boyum. Lise 2'de boyum bir anda 1.75'lere kadar çıktı. Şu anda 1.80'in üstündeyim (yaş 18). Daha uzun senelerin var boyunun uzaması için, ben hiç kafaya takmadım, basket vs. gibi sporlar da yapmadım (yapman tabiki de senin yararına olur hem sağlık hem de boy uzaması için). Sonuç bu, biraz da genlere bağlı. Ailenin ve yakın akrabalarının boyları nasıl, uzunlar mı ?

Ben 12 yaşındayım ve 1.50 boyum var yaşına göre çok uzunsun. Ben yaşıtlarımla aynı boydayım. Tabii ergenliğine girdiysen jzayabilir. Ben girmedim. Yaşına göre çok uzunsun

Bildiğim kadarıyla ergenlikten bir kaç yıl sonra tabi gen'e bağlı olarakda uzama başlıyor. Basketbol oynamak işe yarıyor diyorlar ama iş senin damarlarda bitiyor :D Çocukluktan basket oynayıpta boyu kısa cok arkadaşım oldu.

Şu anda en yakın hissettiğim yer burası o yüzden sizlerden örnekler almak için buraya yazacağım. 8. sınıfım, şu anda 12 yaşındayım, 1.62 boyundayım 59 kiloyum ve 3 yıldır basketbol oynuyorum. Son 3 ayda 4 cm boyum uzadı sizin 12 yaşındayken boyunuz kaçtı?
Bro şuan 12 yim boyum 170.Uzar bence seninki.Bende basketbol oynuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı