12 yıl boyunca CS 1.6 oynamak

Şu dünyaya izlemeye gelmişiz be. Yurt dışında 100$ 200$ aralığında çoğu oyun Low'da açıcak PC toplanıyor bizim ülkede 2-3K APU sistem. 2 sene önce monitör+RX580'li PC 3K idi. Zamlardan gına geldi. Yeter sömürmeyin artık, şu ülkede tek umudumuz akşam eve yorgun geldiğimizde 5 dakika dahi olsa eğlenebilmek için bilgisayar toplamak, onu da yapamıyoruz.

Arkadaşlar yaklaşık 12 yıldır CS 1.6 oynuyorum ve artık oyun eskidi. Başka oyunlara da yöneldim, sistem kaldırmıyor. CS:GO gerçekten hayatımda bir kere oynadım ve çok güzel. Aklıma sayamadığım çok güzel oyunlar var ama hiçbirini sistem kaldırmıyor. Ama en çok sevdiğim ve hayatımda sadece 1 rekabet attığım oyun CS:GO'yu çok sevdim. Ama sistem Pentium B960 olunca maalesef oynayamıyorum. Bu sistemi 2. el olarak BIOS bozuk şekilde ve adamın da dediğine göre kötü bir bilgisayar olarak aldım. İlk aldığımda ders için kullanırım olarak diye düşündüm ama evde kaldığımızdan çok sıkılıyorum. CS 1.6 dışında başka oyun yok. 12 yıl boyunca oynamama rağmen sıkılmadım ama çok eskidi gözümde. Eski sistem daha da beterdi i5 430M vardı. Yeni sistem almak için ise okulu bitirmem yani 6 yıl daha var. Ben ise 6 yıl boyunca CS 1.6 daha oynayamam. Sizce bir tavsiyeniz var mı?
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB.
Şimdiden görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Benimde oynayıp bitirdiğim bir oyun olan dead space oyununu öneririm.oyun gerilim temalı ve bence çok güzel bir oyun
Arkadaşlar yaklaşık 12 yıldır CS 1.6 oynuyorum ve artık oyun eskidi. Başka oyunlara da yöneldim, sistem kaldırmıyor. CS:GO gerçekten hayatımda bir kere oynadım ve çok güzel. Aklıma sayamadığım çok güzel oyunlar var ama hiçbirini sistem kaldırmıyor. Ama en çok sevdiğim ve hayatımda sadece 1 rekabet attığım oyun CS:GO'yu çok sevdim. Ama sistem Pentium B960 olunca maalesef oynayamıyorum. Bu sistemi 2. el olarak BIOS bozuk şekilde ve adamın da dediğine göre kötü bir bilgisayar olarak aldım. İlk aldığımda ders için kullanırım olarak diye düşündüm ama evde kaldığımızdan çok sıkılıyorum. CS 1.6 dışında başka oyun yok. 12 yıl boyunca oynamama rağmen sıkılmadım ama çok eskidi gözümde. Eski sistem daha da beterdi i5 430M vardı. Yeni sistem almak için ise okulu bitirmem yani 6 yıl daha var. Ben ise 6 yıl boyunca CS 1.6 daha oynayamam. Sizce bir tavsiyeniz var mı?
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB.
Şimdiden görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Dead space.

Laptop kullaniyorsan bütçeni fazla zorlamadan e-GPU sistemi kurabilirsin. 2. El 2 gb ekran karti ve 2.el 300w psu bir de pci-e dönüştürücü alabilirsen ki bunlar totalde 600-800 tl gibi fiyatlara çıkar. En azindan CS:go ve işlemcinin yettiği pek çok hikayeli oyun oynarsin. Bir de ekran kartini yazmamişsin. İ5 430m - GT 330M'li Acer Aspire 5745g laptop'ta guzel sogutma ve overclock ile cs:go ve LoL'u kasmadan rahatlikla oynayabiliyordum. Daha fazlasını ucuz yollu istiyorsan dediğim gibi e-GPU yöntemini deneyebilirsin eger laptop ise kullandigin cihaz tabi... İyi şanslar şimdiden

Roblox, gibi basit oyunlardan baslayabilirsin. RAM'lere abaniyor o oyun. Simdi herkes beni lincliyecek ama neyse.

Sana tavsiyem benim de 1-2 ay öncesine kadar sistemim böyleydi.
Need for Speed Underground 1-2
GTA SA-vc-3.
Mafia.
LoL.
Minecraft
ETS 2 biraz zorla.
Need for Speed Most Wanted.

Geri
Yukarı