12 yıldır yenilenmeyen termal macun yenilenirse sıcaklığa etkisi olur mu?

Bir de bu var. Fena macun değil bildiğim kadarıyla. Henüz setup olaylarına yeni girdiğimde kullanmıştım. Tabii ki Mx4 ile tanışana kadar :D

Samsung marka eski bir laptop kullanıyorum. Laptop yaklaşık 12 yıldır termal macun yenilenmesi görmedi.

Laptopun şu anki sıcaklık değerleri:

İşlemci: 58° - 95°
Ekran kartı: 60° - 102°

Termal macun yenilersem bir etkisi olur mu? Fan temizliği yapmak için açmıştım laptopu, işlemciye bir bakayım dedim. Tamamen kurumuştu termal macun.

Önerebileceğiniz bir termal macun var mıdır? Bütçe en fazla 35 TL.
Hocam Arctic MX-4 alın da, o 12 yıllık termal macun artık Kalekim, Ytong gibi olmuştur. İşlemciye zarar vermeden tırnağınızla kazıyarak çıkarın.

Bunu aldım hocam.
Bu ürünün orjinal olduguna gerçekten inanıyormusunuz ?

Ya arkadaşlar bilmeden konu hakkında hiç bir fikriniz olmadan yorum yapıyorsunuz adama sahte ürün önerilmiş ya bu kadar olabilir mi ! Maxtor TR 'de satışı yok hadi var diyelim 12.8 iletkenlik değerine sahip bir ürün 60 tl olabilir mi arkadaslar yapmayın etmeyin ya, ürünü yeni aldıysanız iptal edin , satıcı ile görüsüp onlardan belge isteyin ürünün orjinal olduguna dair , bi ara aynı olay amazonda oldu sikaytet ettim orjinalligini ıspatlayamadılar amazon kapattı sonra o firmayı, 80 tl verebilirim diyip 100 tl verememk ne demek anlayamadım , zaten 1-2 sene de bir yapılan işlem siz 12 yıl kadar ertelemişsiniz 20 tl daha fazla verip iyi bir marka almanızı öneririm mx-4

Bu ürünün orijinal olduguna gerçekten inanıyor musunuz?

Ya arkadaşlar bilmeden konu hakkında hiçbir fikriniz olmadan yorum yapıyorsunuz adama sahte ürün önerilmiş ya bu kadar olabilir mi! Maxtor TR'de satışı yok hadi var diyelim 12.8 iletkenlik değerine sahip bir ürün 60 TL olabilir mi arkadaşlar yapmayın etmeyin ya, ürünü yeni aldıysanız iptal edin, satıcı ile görüsüp onlardan belge isteyin ürünün orijinal olduguna dair, bir ara aynı olay Amazon'da oldu sikaytet ettim orijinalligini ıspatlayamadılar Amazon kapattı sonra o firmayı, 80 TL verebilirim deyip 100 TL verememk ne demek anlayamadım, zaten 1-2 sene de bir yapılan işlem siz 12 yıl kadar ertelemişsiniz 20 TL daha fazla verip iyi bir marka almanızı öneririm MX-4

Hocam iptal talep edebiliyorum edeyim mi?

Hocam ama bütün sitelerde ürün 4.5 yıldız ve aralarında fiyat farkı çok az.

Hocam bir şey deyin lütfen arada kaldım.

Bu ürünün orijinal olduguna gerçekten inanıyor musunuz?

Ya arkadaşlar bilmeden konu hakkında hiçbir fikriniz olmadan yorum yapıyorsunuz adama sahte ürün önerilmiş ya bu kadar olabilir mi! Maxtor TR'de satışı yok hadi var diyelim 12.8 iletkenlik değerine sahip bir ürün 60 TL olabilir mi arkadaşlar yapmayın etmeyin ya, ürünü yeni aldıysanız iptal edin, satıcı ile görüsüp onlardan belge isteyin ürünün orijinal olduguna dair, bir ara aynı olay Amazon'da oldu sikaytet ettim orijinalligini ıspatlayamadılar Amazon kapattı sonra o firmayı, 80 TL verebilirim deyip 100 TL verememk ne demek anlayamadım, zaten 1-2 sene de bir yapılan işlem siz 12 yıl kadar ertelemişsiniz 20 TL daha fazla verip iyi bir marka almanızı öneririm MX-4

Hocam ürünü talep oluşturdum. İptal nedenini ise kabul etmeleri için vazgeçme olarak ayarladım.

Teknobiyotik sitesinde ki MX-4 orijinal midir?

Son düzenleme:
Birkaç ay önce 38 TL iken almıştım Maxor macunu. R5 3600 işlemcide kullanıyorum. Maxtor'dan önce wipaste C2 vardı ve onunla karşılaştırdığımda 10 derece falan bir düşüş sağladı bana Maxtor. Wipaste'nin iletkenlik değeri 6 W/M-K, Maxtor'un ise 12.8 (yazılana göre) ve aradaki ısı farkı 10 derece, gerisini siz hesap edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı