120.000-140.000₺ Araba önerisi

Tkazgan

Centipat
120.000-140.000 sıfır araba önerisi arabalar hakkında hiç bilgim yok merak konum olmadığı için internetten baktığımda Fiat Egea Hatchback Urban Plus ve Renault Clio Hatchback modellerini gördüm. Sizce hangisi alınmalı veya öneriniz var mı şehir içinde kullanılacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
0.9 TCe manuel 2020 eski kasa clio ve fiat egea 1.4 easy benzin manuel.Bu iki araç en mantıklı ve değeri olan araçlar.

120.000-140.000 sıfır araba önerisi arabalar hakkında hiç bilgim yok merak konum olmadığı için internetten baktığımda Fiat Egea Hatchback Urban Plus ve Renault Clio Hatchback modellerini gördüm. Sizce hangisi alınmalı veya öneriniz var mı şehir içinde kullanılacak?
2. el ise bu araba , veya bu araba olabilir.

Hocam bence o paraları o arabalara vermeyin. İkinci ele yönelin diyeceğim ama ikinci el de uçtu. İkinci el bakarsanız jetta 1.6 tdi olabilir. Ama sıfır isterseniz clio tercih etmenizi tavsiye ederim. Clio alırsanız 0.9 Tce alabilirsiniz. Şehir içi kullanım için gayet yeterli ve çoğu 1.2-1.4 atmosferiğe taş çıkarır.

Geri
Yukarı