120.000-140.000₺ Araba önerisi

43.000 km ise iyi. Bu zamanda arabalar çok pahalı.
43.000 km tüm parçaları orjinal ve boyasız. Piyasaya bir bakın isterseniz.
1603348886026.png

1603348934100.png

120.000-140.000 sıfır araba önerisi arabalar hakkında hiç bilgim yok merak konum olmadığı için internetten baktığımda Fiat Egea Hatchback Urban Plus ve Renault Clio Hatchback modellerini gördüm. Sizce hangisi alınmalı veya öneriniz var mı şehir içinde kullanılacak?
İkinci el olacaksa Opel Astra J.

Hatchback almak en iyisi gibi
0 için bana göre en mantıklısı Clio'dur. Motor hacmi küçük gibi gözüküyor ama gayet iyi performans veriyor ama 2. el çok daha iyi araçlar var. Tercih sizin.
2. El bana çok saçma geliyor biraz daha hızlı olması için 2012-2015 model araba almak saçma
0.9 TCe manuel 2020 eski kasa clio ve fiat egea 1.4 easy benzin manuel.Bu iki araç en mantıklı ve değeri olan araçlar.
Aynen bu ikisiji düşünüyoruz suan Fiat egea hatchback urban plus gibi duruyor en iyisi
Hocam bence o paraları o arabalara vermeyin. İkinci ele yönelin diyeceğim ama ikinci el de uçtu. İkinci el bakarsanız jetta 1.6 tdi olabilir. Ama sıfır isterseniz clio tercih etmenizi tavsiye ederim. Clio alırsanız 0.9 Tce alabilirsiniz. Şehir içi kullanım için gayet yeterli ve çoğu 1.2-1.4 atmosferiğe taş çıkarır.
Hocam bence o paraları o arabalara vermeyin. İkinci ele yönelin diyeceğim ama ikinci el de uçtu. İkinci el bakarsanız jetta 1.6 tdi olabilir. Ama sıfır isterseniz clio tercih etmenizi tavsiye ederim. Clio alırsanız 0.9 Tce alabilirsiniz. Şehir içi kullanım için gayet yeterli ve çoğu 1.2-1.4 atmosferiğe taş çıkarır.
Bence 2010 model jetta almak saçma şehir için kullanacağız performans umrumuzda degil ve son model olsun. Clio 0.9 ile Fiat egea hatchback urban plus modeli arasında gibiyiz ama fiat daha güzel duruyor
Sıfır araç olarak:

Clio IV 0.9 Tce
Fiat Egea HB Urban 1,3 MultiJet

2.el araç:

Megane III HB 1.5 dCi GT-Line veya Icon (Faz-2 Model)
Clio IV 1.5 dCi Icon (Makyajsız Model)
Sıfır olarak suan Fiat egea hatchback urban plus düşünüyoruz güzel model
Renault Clio Joy, Renault Clio Sport Tourer Joy, Renault Symbol Joy, Opel Corsa, Dacia Sandero öneririm.
Bu işe başlamadan önce sport tourer alacaktım duruşundan dolayı biraz yavaş geldi ve kapilari elle açılıyordu amacımız HB araba almak opel Corsa fiyatlari bizi aşıyor gibi veya clio hb
Clio al gec. 2. Ele düştüysen Allah kurtarsin.
Aynen ya clio veya egea hatchback urban plus
Arkadaşlar ikinci el in bir girdap olduğunu düşünüyorum ve motor hacmi biraz daha yüksek olsun diye 2010-2015 model araba almak cok sacma bence o yüzden sıfır arablara bakıyorum ve sıfır ataba önerirken fiyatinida yazarsanız mutlu olurum.

Son düzenleme:
Geçen ay 0.9 Clio sattım ve 1 gün falan kullandım, 1.4 TSI Golf'ten fazla yakıyor gibi geldi bana, tavsiye etmem ama o paraya da pek seçenek yok. İkinci el otomatik Polo alınabilir 2016 ve üstü.

Hatta yeni kasa 1.0 TSI Trendline alınabilir.

Arkadaşlar 0 almamın sebebi insanların 2.el yıpranmış eski teknoloji araçlarını almamak istediğimden fiat egea hatchback urban plus da çok iyi değil zaten hızda yapılmayacak.

Uyarım vardı, 30 dakika önce bitti.
Konuya gelirsek, bu bütçede 2.el araçlara pek bulaşmamak gerekiyor.
Adam hatasız tramersiz diyor, plakadan bir bakınca, aracın kazalı fotoğraflarını görüyoruz. 40.000 km var zannediyorsunuz ama, bir ptt sorgulaması yapınca muayeneye girdiği km 200.000 km.
En büyük örnekleri, bu attığım linkteki arabalar. Hocam, hiç düşünme direkt olarak clio al. Egea yerine Clio çok daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı