120.000 TL'ye Kadar Araba Tavsiyesi

Zekcek

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler herkese. Ailem için araba almak istiyorum ama evdekinlerin istekleri çok 😄 Bu yüzden araba seçmekte zorlanıyorum bütçem de en fazla 120.000 civarı ama 60,70 bin olursa çok daha iyi olur.

Annemi araba tuttuğundan dolayı onun isteğine göre bir araba alacağım oda basık arabalara çok binemiyor örnek vermek gerekirse ön camı doblo gibi olsun çok yatık olsun istemiyor ve her kadının istediği gibi yüksek ve otomatik olmasını istiyor. 4x4 araba almaya kalksam yakıtı çok vergisi çok, bana gideri masrafı olmayacak araba lazım. Yıllardır doblo benzeri arabalar aldık sürdük ama bir değişiklik olsun istiyorum artık. Aklımda 2009 Kia Sorento vardı ama onunda vergisi benzini çok.

Kısaca ön camı yüksek az eğimli otomatik az yakan bir araba bakıyorum. Dobla VB. olmasın şu anda Citreon Nemo sahibiyim.

4x4 istemiyor olsanız Captiva derdim, B6 Passat'lara bakın derim.
Annemi araba tuttuğundan dolayı onun isteğine göre bir araba alacağım oda basık arabalara çok binemiyor örnek vermek gerekirse ön camı doblo gibi olsun çok yatık olsun istemiyor ve her kadının istediği gibi yüksek ve otomatik olmasını istiyor. 4x4 araba almaya kalksam yakıtı çok vergisi çok, bana gideri masrafı olmayacak araba lazım
Otomatik vites dışında buradaki bütün istekleri Toros karşılıyor :)

Bütçeniz 120 binse birazdaha bütçe eklemeye çalışıp 2020 model Seat İbiza alabilirsiniz piyasada düzgün temiz araba kolay bulunmuyor o bütçeye çıkıyorsanız sıfır almak daha mantıklı.

Bütçeniz 120 binse birazdaha bütçe eklemeye çalışıp 2020 model Seat İbiza alabilirsiniz piyasada düzgün temiz araba kolay bulunmuyor o bütçeye çıkıyorsanız sıfır almak daha mantıklı.
Çıkabilirim ama çıkmak istemiyorum o fiyata çıkarsam da Mazda CX-3 olabilir diye düşünüyorum.

Çıkabilirim ama çıkmak istemiyorum o fiyata çıkarsam da Mazda CX-3 olabilir diye düşünüyorum.
Ben 48.500Tlye 2010 model Seat İbiza aldım bi kaç ay önce tavsiye ederim sizede memnunum ondan İbizayı önerdim hem sportif hem aile aracı olarakta kullanabilirsiniz.
arkadaş basık araç istememiş sen gidip ibiza önermişsin🤔
Basık bir araç değil ibiza bi çok araba kullandım onlara göre yüksek bir araç.

Yeni konular

Geri
Yukarı