120-240 GB SSD önerisi

TRsraD

Hectopat
Merhabalar, zamanında Apacer Panther 120 GB SSD kullanıyordum. SSD'de arıza çıktığı için garantiye verdim. Garantiden de satıcıdan para iadesi alın veya ürün değişimi yapılsın diye bir geri dönüş aldım. Satıcıyla konuştuğumda ellerinde apacer 120 GB SSD olmadığını onun yerine ya Ezcool marka 120 GB SSD verebileceklerini ya da aldığım fiyat olan 182 TL'yi bana geri ödeyeceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım bu para iadesini alıp başka bir SSD'mi almalıyım (önerilerinizi yazarsanız sevinirim.) Yoksa Ezcool marka SSD'yi mi tercih etmeliyim? (182 TL'nin üzerine çok koymamak şartıyla biraz ekleyip 240 GB SSD'de alabilirim.)

Bu SSD önerisini sıkça gördüm ama 182 TL'nin üstüne maksimum 100 TL koyabilirim.
Bu fiyata kaliteli çok fazla SSD olduğunu sanmıyorum, belki indirim falan denk gelebilir. Biraz daha araştıracağım.

Bu fiyata kaliteli çok fazla SSD olduğunu sanmıyorum, belki indirim falan denk gelebilir. Biraz daha araştıracağım.

Apacer'in 240 GB modelini alabilirim aslında ama aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum. 6-7 ay kullandım sadece Windows ve Visual Studio programları yüklüydü. Ne yormuş olabilir neden cortladı hiçbir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı