120 GB 180TL SSD onerisi

A400 ile sorun yaşayanlar var, önermem.
Peki ya siz hangisini tercih ederdiniz ?
Çok teşekkür ederim

Bunu bana da söylediler fakat ben verdiğim paranın karşılığını gerçekten aldım. 170TL'ye alınabilecek bence iyi bir SSD'idi. James Donkey içinde aynısı söylendi fakat ağabeyim bilgisayarındaki performanstan çok memnun. Belki uzun soluklu olmaz ömrü fakat biz bir sorunla karşılaşmadık henüz. Yıllardır Seagate kullanıcısıyım aslında. Değişiklik olsun dedim ve şu an çok memnunum. Nazar değmez umarım. Dediğiniz gibi Blue almayı ben de düşündüm fakat imkanlar doğrultusunda onu almak zorunda kaldım.

Hocam bakın SSD sizce iyi çıktığı zaman mükemmel olmuyor. Örnek vermek gerekirse 10 tane James Donkey SSD satın alan kişi olsun. 9 kişide bu SSD modeli hakkında sorun çıktı ve 1 kişide sorun çıkmıyor. Sizce bu SSD modeli alınır mı? Şanslı olduğunuz için sorun çıkmamış olabilir.

26TL daha koy bunu al bence. Ben 170TL iken almıştım.
  • Okuma Hızı 540 MB/S
  • Yazma Hızı 430 MB/S

Bu mesaja etiketlenmek isterdim...

Almayın WD Green, sorun yaşıyorum. Tek ben de değil. Gına geldi şunu yazmaktan.
Son karar olarak ne almamı oneriyorsunuz ? Apacer markasını tercih edeceğim galiba.

Siz hangisini tercih ederdiniz ?
Patriot alın.

Hocam iki üründe güzel fakat ben apacer AS340 SSD modelinin görünüşünü sevmediğim için çok önermiyorum :D.
2 Kişi Patriot 1 kişi apacer diyor pek bir farkları olduğunu zannetmiyorum Patriot'u tercih edeceğim sanırsam.

Hocam iki üründe güzeldir. Ben olsam Patriot model SSD alırdım. Kalan 4 TL ile çikolata alınıp yenebilir.

Geri
Yukarı