Çözüldü 120 GB HDD veya SSD Tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eski bir laptopum var. HDD'nin arızalı olduğunu düşünüyorum. Uygun yollu 120,160 GB'lık bir HDD ya da SSD almak istiyorum. Bu işlerden gerçekten hiç anlamıyorum, tüm önerilerinize açığım. Anakarta uyumlu olması mı gerekiyor, onu da tam bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
SU650 yanılmıyorsam sorunlu. Ama ben 240GB Sandisk SSD Plus öneririm. 210₺ gibi bir fiyatı vardı en son hatırladığım.
SU650 yanılmıyorsam sorunlu. Ama ben 240GB Sandisk SSD Plus öneririm. 210₺ gibi bir fiyatı vardı en son hatırladığım.

Çözüm
SU650 yanılmıyorsam sorunlu. Ama ben 240GB SanDisk SSD Plus öneririm. 210₺ gibi bir fiyatı vardı en son hatırladığım.
Hepsinde mi sorun var acaba? Yani şu an piyasadaki ürünlerin büyük bir kısmı için bile sorunlu diyebiliyorsak, bu firma için yüz karası bir olay demektir. Ama ben o kadar büyük bir partide sorun olacağını sanmam.
Bana göre Adata SU650, TBW cinsinden ömür garantisi veren, DRAM cachesi olmayan SSD'ler arasında gizli bir inci tanesi. 480 GB'liği 360TL'ye satılan kaliteli bir SSD imajı çiziyor. Ama sorunlu olduğu kesinse tekrar gözden geçirmek gerekebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsinde mi sorun var acaba? Yani şu an piyasadaki ürünlerin büyük bir kısmı için bile sorunlu diyebiliyorsak, bu firma için yüz karası bir olay demektir. Ama ben o kadar büyük bir partide sorun olacağını sanmam.
Bana göre Adata SU650, TBW cinsinden ömür garantisi veren, DRAM cachesi olmayan SSD'ler arasında gizli bir inci tanesi. 480 GB'liği 360TL'ye satılan kaliteli bir SSD imajı çiziyor. Ama sorunlu olduğu kesinse tekrar gözden geçirmek gerekebilir.
650 ailesi tamamen sorunlu Ama 630 için emin değilim 630a sorunlu diyen birkaç kişi gördüm.
Eski bir laptopum var. HDD'nin arızalı olduğunu düşünüyorum. Uygun yollu 120,160 GB'lık bir HDD ya da SSD almak istiyorum. Bu işlerden gerçekten hiç anlamıyorum, tüm önerilerinize açığım. Anakarta uyumlu olması mı gerekiyor, onu da tam bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Laptop eski demişsiniz. Ne kadar eski? Modelini yazın eğer girişi IDE ise ona göre önereyim onu unutmuşum.

En temizi Samsung SSDleri
Aynı zamanda en pahalı olanları :) Konu sahibi ucuz olsun istemiş. Ayrıca eski bir laptop diyor aldığı SSD zaten tam verimle çalışmayacak ki. Samsung olmuş Sandisk olmuş farketmeyecek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı