120 GB SSD önerisi ve yeterliliği

Bütçe
210

OyeeBerkay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkla göründüğü gibi SSD önerisi istiyorum. Benim baktığım SSD'ler:
Patriot 120 GB Burst, Kingston 120GB A400, Adata 120 GB SU650. Ayrıca SSD'ye sadece Windows 10 Pro, Visual Studio Code, tarayıcı ve Office programları kuracağım. Sizce yeterli olur mu? (Oyun oynamıyorum.)

Merhaba, başlıkla göründüğü gibi SSD önerisi istiyorum. Benim baktığım SSD'ler:
Patriot 120 GB burst, Kingston 120GB A400, Adata 120 GB'su650. ayrıca SSD'ye sadece Windows 10 Pro, Visual Studio code, tarayıcı ve Office programları kuracağım. Sizce yeterli olur mu? (Oyun oynamıyorum.)

Yeterli olur diye düşünüyorum ancak Patriot Adata markalarda çok sorun yaşayan insanlar olmuştu biraz araştırmanızı tavsiye ederim onun dışında Crucial, Kingston, Samsung alınabilir diye düşünüyorum.

Kingston A400 120 ve 240 GB modeli sorunlu, yine aynı şeklilde Adata SU 630 ve 650 kronik sorunlu.

Patriot alabilirsiniz, 60 TL daha vererek 240 GB olan modeli seçmenizi öneririm. 120 GB işinizi ucu ucuna görür. 240 GB kesinlikle daha iyi olur.

Yeterli olur diye düşünüyorum ancak Patriot Adata markalarda çok sorun yaşayan insanlar olmuştu biraz araştırmanızı tavsiye ederim onun dışında Crucial, Kingston, Samsung alınabilir diye düşünüyorum.

Patriot bakma nedenim okuma yazma hızının diğerlerine göre fazla olması ama bu işlerden pek anlamadığım için danışmak istedim.

Samsung, Pioneer, Kingston, Sandisk markalarında alabilirsiniz. Sata olarak en verimli çalışanı Samsung EVO 860 diyebiliriz. Diğerlerini de yabana atmayalım, harddiske göre güzel performansı var ama hiçbiri bir Samsung etmez tabiki. :)

Adata bakma nedenim okuma yazma hızının diğerlerine göre fazla olması ama bu işlerden pek anlamadığım için danışmak istedim.
Adata SU650 ve SU630 modelleri inanılmaz şekilde kronik sorunlu. Başka marka ve modellere yönelmenizi öneriyorum. Patriot burst öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı