120 GB SSD önerisi

Bütçe
200
Öncelikle halen 560 MB/s okuma ve 540 MB/s yazma değerlerine yakın değerler alıyorum. Yani 558 MB/s okuma ve 534 MB/s yazma hızı almıştım en son yaptığım hız testinde. Laptop eski olduğu için Windows 25 saniyede açılıyor. BIOS ile alakalı bir durum. Her sistemde değişebilir açılma hızları.

Hocam İtopya'da şu an indirim var. 512 GB Patriot SSD şu an 420 TL. Sizce 250 GB Seagate almak yerine bunu mu almalıyım? Acaba Patriot SSD'nin kalitesi nasıldır?

@Neueste Patriot ile Barracuda 120'yi kıyaslamak hata. Barracuda 120 üst seviye bir SSD. Patriot Burst ise giriş seviyesi bir SSD. Ve DRAM yok Patriot Burst'ta. Kapasite önemliyse Patriot Burst alabilirsiniz ama işletim sistemi için pek uygun bir model değil. Ben olsam Barracuda 120 alırdım işletim sistemi kuracaksam.

AS340 ve Patriot Burst'tan daha iyi bir model. AS350 öneriyorum.
Hocam merhabalar Seagate barracuda 120 aldım ve sürücü gibi bir şey var mıdır acaba? Nereden indiriceğim biliyormusunuz?
@Neueste Patriot ile Barracuda 120'yi kıyaslamak hata. Barracuda 120 üst seviye bir SSD. Patriot Burst ise giriş seviyesi bir SSD. Ve DRAM yok Patriot Burst'ta. Kapasite önemliyse Patriot Burst alabilirsiniz ama işletim sistemi için pek uygun bir model değil. Ben olsam Barracuda 120 alırdım işletim sistemi kuracaksam.
Hocam driverinı nereden bulacağım acaba biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı