120 GB SSD Tavsiyesi

Bütçe
>300 TL

Hybrid Theory

Megapat
Makaleler
5
Yer
İzmir
İyi sosyaller. Elimde eski bileşenler var: Q9500, Phenom II X4 945, bu ikisiyle uyumlu 2-3 anakart, DDR3 bellek vs. Elimin altında hızlı bir kasa bulunması için SSD bakıyorum. Sadece işletim sistemini ve birkaç program kuracağım için en az 120, en fazla 128 GB SSD arıyorum. Bu kadar eski bileşenlere aşırı kaliteli bir SSD almak istemiyorum. Bu yüzden öncelik fiyatı. Bulabildiğim en uygun ve uzun süre idare edebilecek SSD'yi alacağım. Bütçe olarak da 300 TL'nin altı, üstüne para vermek istemiyorum.

Düşündüğüm modeller:

* Hikvision C100
* Adata SU650
* PNY CS900 (291 TL'nin altına bulabilirsem tercih ederim çünkü birkaç konuda diğer ikisinden daha iyi olduğu söylüyorlar.)

İyi Sosyaller. Elimde eski bileşenler var: Q9500, Phenom II X4 945, bu ikisiyle uyumlu 2-3 anakart, DDR3 bellek vs. Elimin altında hızlı bir kasa bulunması için SSD bakıyorum. Sadece işletim sistemini ve birkaç program kuracağım için en az 120, en fazla 128 GB SSD arıyorum. Bu kadar eski bileşenlere aşırı kaliteli bir SSD almak istemiyorum. Bu yüzden öncelik fiyatı. Bulabildiğim en uygun ve uzun süre idare edebilecek SSD'yi alacağım. Bütçe olarak da 300 TL'nin altı, üstüne para vermek istemiyorum.

Düşündüğüm modeller:

* Hikvision C100
* Adata SU650
* PNY CS900 (291 TL'nin altına bulabilirsem tercih ederim çünkü birkaç konuda diğer ikisinden daha iyi olduğu söylüyorlar.)

PNY CS900'ü tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı