120 GB SSD Windows için yeter mi?

EvrenX

Hectopat
İyi forumlar. Ben SSD almaya karar verdim. Bu SSD'yi almak istiyorum. İçinde sadece Windows ve Valorant kurulu olacak. Şu anda kullandığım HDD'yi ise HDD Caddy ile DVD slotuna takacağım. 120 GB SSD yeter mi? Şu anda kullandığım HDD 480 GB C ve D disklerinde oluşuyor. C diskinde Windows Kurulu ve CS:GO yüklü iken 82 GB boş alan D diskinde ise 260 GB boş alan var. Yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar. Ben SSD almaya karar verdim. Bu SSD'yi almak istiyorum. İçinde sadece Windows ve Valorant kurulu olacak. Şu anda kullandığım HDD'yi ise HDD Caddy ile DVD slotuna takacağım. 120 GB SSD yeter mi? Şu anda kullandığım HDD 480 GB C ve D disklerinde oluşuyor. C diskinde Windows Kurulu ve CS:GO yüklü iken 82 GB boş alan D diskinde ise 260 GB boş alan var. Yeterli olur mu?
Hocam siz ne kadar öyle desenizde indirdiğiniz herşey "C" diskine gideceği için yine dolucaktır.

120 GB SSD biraz az bende var Windows'ta yüklü PC mi genelde arşiv gibi kullanirim yani her seyi indiririm bu yüzden 120 GB SSD az kaldi bende HDD'ye yükluyorum.
1621692698115.png

Ssd de oyun yok sadece uygulama ve indirilen programlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı