120 GB SSD'ye Valorant yüklenir mi?

1614335009905.png

Valorant nasıl 30GB acaba?
Benim diskimde bile 13, 4 GB yer kaplıyor.

Bende Alpin 120 GB kullanıyorum.118 GB olarak gözüküyor. Windows 10 kurulu güncel sıkıştırılmış halde 82 GB boş yerim bulunuyor. Valorant ve Fortnite ise başka bir diskte ama daha önce bu SSD'ye kurmuştum bir problemle karşılaşmadım. 50 60 GB boş alan bırakmaya çalıştım hep.
Aldığınız hata nasıl bir hata? Fortnite ilk kurulumda yüksek çözünürlüklü kaplama paketi ile 60 GB kadar olabiliyor, o yüzden yer kalmayıp bu sorunu yaşamış olabilirsin. Bu paket sonradan kaldırılabiliyor ve kalkmış haldeki boyutu 16 GB kadar.

İndirebilirsiniz hocam sıkınıtı çıkmaz. Eğer ki sıkıntı çıkarsa biz buradayız konu açabilirsiniz.
Tamamdır hocam teşekkür ederim hepinize

İndirebilirsiniz hocam sıkınıtı çıkmaz. Eğer ki sıkıntı çıkarsa biz buradayız konu açabilirsiniz.
Tamamdır hocam teşekkür ederim hepinize
Bende Alpin 120 GB kullanıyorum.118 GB olarak gözüküyor. Windows 10 kurulu güncel sıkıştırılmış halde 82 GB boş yerim bulunuyor. Valorant ve Fortnite ise başka bir diskte ama daha önce bu SSD'ye kurmuştum bir problemle karşılaşmadım. 50 60 GB boş alan bırakmaya çalıştım hep.
Aldığınız hata nasıl bir hata? Fortnite ilk kurulumda yüksek çözünürlüklü kaplama paketi ile 60 GB kadar olabiliyor, o yüzden yer kalmayıp bu sorunu yaşamış olabilirsin. Bu paket sonradan kaldırılabiliyor ve kalkmış haldeki boyutu 16 GB kadar.
Hocam PC'yi ilk aldığım zaman daha Avengers sezonu vardı SSD'ye kurdum oyunu sonra ikide bir PC açılırken Disk Gözden Geçirme yapıyordu sonra oyunu sildim PC açılırken Recovery hatası verdi format attık düzeldi 40 GB olarak indirmiştim o zaman 30 GB'a kadar sorun yokmuş SSD'ye indirme yaparken.

Eki Görüntüle 896923

Valorant nasıl 30GB acaba?
Benim diskimde bile 13, 4 GB yer kaplıyor.
Hocam TLauncher kullanıyorsunuz, ifşalandınız :D. Tabii bizi alakadar etmez herkes kendinden sorumlu, sadece takılıyorum. İyi Sosyaller dilerim bu arada. Not: Ben de zamanında crack kullandım, sadece forumda crack kullananları linçleme akımına ufak bir gönderme.

Hocam tlauncher kullanıyorsunuz, ifşalandınız :D. Tabii bizi alakadar etmez herkes kendinden sorumlu, sadece takılıyorum. İyi sosyaller dilerim bu arada.

Ne yapalım hocam babam asgari ücretle 4 kişilik evi geçindirmeye çalışıyor. Gidip bir oyuna 50-60TL bile vermeme izin vermiyorlar haliyle.

Ne yapalım hocam babam asgari ücretle 4 kişilik evi geçindirmeye çalışıyor. Gidip bir oyuna 50-60TL bile vermeme izin vermiyorlar haliyle.
Haklısınız hocam, 220 TL civarı oyunu satın almak hiç olmazsa orta gelirli aileler için imkansıza yakın, ekonomik olarak ayrı izin olarak ayrı. Crack'i teşviklemiyorum, sadece pahalılığa dikkat çekiyorum. Minecraft zamanında 50-60 Tl civarıydı, arkadaşım almıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı