120 Hz vs 144 Hz

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir PC aldım ama kasada DP girişi yok maalesef HDMI girişi var monitörüm 1ms 144Hz özelliklerine sahip. Valorant oynuyorum HDMI ile bagladıgım için en fazla 120 Hz veriyor. Sadece bir soru soracağım DP ile baglayıp 144Hz oynasaydım 120 Hz ile çok bir farkı olur muydu? Bir de monitörüm HDMI ile baglasam bile 1Ms'dir değil mi? Soruyu tam soramadım siz anlarsınız şimdiden teşekkürler.

Merhaba, ben bir PC aldım ama kasada DP girişi yok maalesef HDMI girişi var monitörüm 1ms 144Hz özelliklerine sahip. Valorant oynuyorum HDMI ile bagladıgım için en fazla 120 Hz veriyor. Sadece bir soru soracağım DP ile baglayıp 144Hz oynasaydım 120 Hz ile çok bir farkı olur muydu? Bir de monitörüm HDMI ile baglasam bile 1Ms'dir değil mi? Soruyu tam soramadım siz anlarsınız şimdiden teşekkürler.

Mümkün ise 144Hz. Ben telefonda 120Hz kullanıyorum ve 120Hz artık PC için yeterli değil.

Anlaman çok zor eğer sürekli 144 Hz ile 120 Hz monitör kullanmıyorsanız 1 ms olayını bilmiyorum.

120 Hz ile 144 arasında şahsen ben pek bir fark göremedim.

HDMI ile 144 almanız lazım.

Fark edebileceğiniz düzeyde bir fark yok. 120 Hz yeter de artar bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı