120 milyon TL paranız olsa ne yapardınız?

70 Milyon lira ile sokaktaki yardıma muhtaç insanlarını bulup onlara hayat kurmasına yardım ederdim ev, iş almasına yardımcı olurdum. Geriye kalan 50 Milyon TL'nin 15 milyonu ile köyüme yatırım yapardım. Geriye kalan 35 milyonu ile de tanesi 5 milyondan 7 apartman alırdım, böylece paranın değeri düşse de hala param olacak. Kiraları da düşük tutardım, kiralarla geçinip giderdim.

Apartman yaptırır, kiraya verirdim. Param bitse dahi kira maaşım yeterdi bana.

Hocam bu ara ciddi ciddi araştırdım ve 27milyona bu evi alırdım geri kalanında İstanbul'da tanesi 5 milyondan 11 tane ev alırdım 5.500TL'ye kiraya koyar ayda 60.500TL para alırdım ve hayatımı o şekil ilerletirdim ayrıca param çoğalınca eskide kalan evleri satıp daha lüks evlere yönelirdim geri kalan 38 milyonun 10 milyonunu bağış yapar 28 milyonuda sağda solda yerdim herhalde.
Ev: https://www.sahibinden.com/ilan/eml...70-adalar-manzara-dublex-bos-1035344976/detay

Son düzenleme:
Avrupa'ya göç ederdim, gitmeden Antalya'da bir yazlık ve Istanbul'da bir daire alırdım. Paranın bir kısmıyla da Hosting-VDS hizmeti sağlayan bir şirket açardım.

Geri
Yukarı