120 TL Internet Saglayicisi Tavsiyesi

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Merhaba, kendiniz kullandiginiz ve tavsiye ettiginiz internet saglayicilari var mi acaba? Su an kablonet kullanmaktayim ve yaklasik 1 hafta sonra taahhutum bitecek. Su an kullandigim pakette 100mbps download, 5 mbps upload almaktayim. Vodafone internet olarak 50mbps verebiliyoruz su an icin, 100mbps portlari dolu dedi. Fiyat olarak maksimum 120-130 lira civarina cikabilirim. Freelance olarak editorluk yaptigim icin internet uzerinden cok fazla video indirmekteyim, ve ayni sekilde cok fazla video yuklemekteyim. Bu yuzden alabilecegim maksimum hizi istiyorum.

ISS sitelerine girip alabileceğiniz en yüksek hızlara bakın. Tavsiye vermek gerekirse taahhüt olmayan bir ISS seçin. Onun dışında komşularınıza danışın. Burada önerdiğimiz ISS, sizin muhitinizde beğenilmiyor olabilir. Onlarla da sohbet edin. İnternet bağlantılarının kopup kopmadığını veya ne sıklıkla koptuğunu, herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını sorun.

Merhaba, kendiniz kullandiginiz ve tavsiye ettiginiz internet saglayicilari var mi acaba? Su an Kablonet kullanmaktayim ve yaklasik 1 hafta sonra taahhutum bitecek. Su an kullandigim pakette 100Mbps download, 5 Mbps upload almaktayim. Vodafone internet olarak 50Mbps verebiliyoruz su an için, 100Mbps portlari dolu dedi. Fiyat olarak maksimum 120-130 lira civarina cikabilirim. Freelance olarak editorluk yaptığım için internet uzerinden cok fazla video indirmekteyim, ve ayni sekilde cok fazla video yuklemekteyim. Bu yuzden alabilecegim maksimum hizi istiyorum.

Kablonet'ten memnunsanız hiç DSL'ye geçmeyin bence.

TurkNet
Vodafone.
Kablonet.
Türk Telekom.
Superonline
Bunlar kendi altyapısı olan ISS internet sitelerinden bir sorgulama yap sonuçları bizimle paylaşırmışsın? Ayrıca bu sitedeki sonuçlarında paylaşırsan yardımcı olmaya çalışayım. Netspeed - Limitsiz Mutluluk
Tavsiye olarak NetSpeed ve TurkNet öneririm eğer fiber altyapın var ise Superonline ve Türk Telekom öneririm. Vodafone önermem kendi altyapısı yoksa Kablonet tavsiye ederim. Şu an kendim TurkNet kullanıyorum Türk Telekom altyapısı ile fiyat 95 TL ödüyorum gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım. 75 Mbps download 8 Mbps upload alıyorum ping değerlerim ise 0-20 arası.

Hocam Türkiye'de 100mbps üstü download şirketlere veriliyor yayıncılara veriliyor yüksek fiyatlara diye biliyorum. (Tabii ki herkes alabilir ama 120 liraya pek mümkün değil gibi)

Şu anki internetinizden memnunsanız gerek yok aslında, tabi yine size kalmış daha uygun daha iyisini bulursanız neden olmasın. KabloNet taahhüt konusunda arıyordu yanılmıyorsam, sizi aradıklarında bir talepte bulundunuz mu Upload yükseltme, fiyatta indirim gibi

TurkNet
Vodafone.
Kablonet.
Türk Telekom.
Superonline
Bunlar kendi altyapısı olan ISS internet sitelerinden bir sorgulama yap sonuçları bizimle paylaşırmışsın? Ayrıca bu sitedeki sonuçlarında paylaşırsan yardımcı olmaya çalışayım. Netspeed - Limitsiz Mutluluk
Tavsiye olarak NetSpeed ve TurkNet öneririm eğer fiber altyapın var ise Superonline ve Türk Telekom öneririm. Vodafone önermem kendi altyapısı yoksa Kablonet tavsiye ederim. Şu an kendim TurkNet kullanıyorum Türk Telekom altyapısı ile fiyat 95 TL ödüyorum gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım. 75 Mbps download 8 Mbps upload alıyorum ping değerlerim ise 0-20 arası.
Ekstra olarak Vodafone'un kendi alt yapisi olmadigini ogrendim bugun oturdugum bolgede fakat Kablonet alt yapisi ile maksimum 50mbps verebiliyorlarmis. Asil mesajimda belirttigim gibi, 100mbps portlarinin dolu oldugunu soylediler.
1619986277022.png

ISS sitelerine girip alabileceğiniz en yüksek hızlara bakın. Tavsiye vermek gerekirse taahhüt olmayan bir ISS seçin. Onun dışında komşularınıza danışın. Burada önerdiğimiz ISS, sizin muhitinizde beğenilmiyor olabilir. Onlarla da sohbet edin. İnternet bağlantılarının kopup kopmadığını veya ne sıklıkla koptuğunu, herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını sorun.
Komsularimin hepsi 65 yas ustu teyzeler olduklari icin internet ile cok alakalari oldugunu dusunmuyorum maalesef.
Kablonet'ten memnunsanız hiç DSL'ye geçmeyin bence.
Kablonet'ten daha iyisi var ise diye sormustum.

Şu anki internetinizden memnunsanız gerek yok aslında, tabi yine size kalmış daha uygun daha iyisini bulursanız neden olmasın. KabloNet taahhüt konusunda arıyordu yanılmıyorsam, sizi aradıklarında bir talepte bulundunuz mu Upload yükseltme, fiyatta indirim gibi
Taahhut benim uzerime olmadigi icin benim haberim yok maalesef telefon konusmasi yapildiysa, yarin ogrenmem mumkun bunu. Ogrendikten sonra eger konusulmadiysa bunlari talep etmesini rica edecegim.

Ekstra olarak Vodafone'un kendi alt yapisi olmadigini ogrendim bugun oturdugum bolgede fakat Kablonet alt yapisi ile maksimum 50Mbps verebiliyorlarmis. Asil mesajimda belirttigim gibi, 100Mbps portlarinin dolu oldugunu soylediler.
Eki Görüntüle 1004069

Komsularimin hepsi 65 yas ustu teyzeler olduklari için internet ile cok alakalari oldugunu dusunmuyorum maalesef.

Kablonet'ten daha iyisi var ise diye sormustum.

Taahhut benim uzerime olmadigi için benim haberim yok maalesef telefon konusmasi yapildiysa, yarin ogrenmem mumkun bunu. Ogrendikten sonra eger konusulmadiysa bunlari talep etmesini rica edecegim.

TurkNet ve NetSpeed geçerseniz 50 Mbps hız verebilirler. Benim size tavsiyem Kablonet 100 Mbps kalmanız. Ama bir de Superonline fiber var mı on da öğrenin öyle devam edin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı