120 TL ISS önerisi

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar sanırım ADSL var binamızda nasıl başvuru yapılıyor bilmiyorum. 100 TL civarında hangi ISS daha iyi olur? Şu anda 24 MB 120 TL alıyorum. TurkNet daha mı mantıklı 100 TL için?

Merhabalar sanırım ADSL var binamızda nasıl başvuru yapılıyor bilmiyorum. 100 TL civarında hangi ISS daha iyi olur? Şu anda 24 MB 120 TL alıyorum. TurkNet daha mı mantıklı 100 TL için?

Birçok ISS tarafından hizmet aldım fiyat ve bölgendeki olanaklara göre en iyi seçenek TurkNet gibi adresinde ki maksimum hızı vereceklerinden emin olabilirsin adresine göre alacağın hızı bu adresten kontrol edebilirsin:

Teşekkürler önerileriniz için geçmeye çalışacağım.
Birçok ISS tarafından hizmet aldım fiyat ve bölgendeki olanaklara göre en iyi seçenek TurkNet gibi adresinde ki maksimum hızı vereceklerinden emin olabilirsin adresine göre alacağın hızı bu adresten kontrol edebilirsin:

Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz. Böyle oldu :(

Teşekkürler önerileriniz için geçmeye çalışacağım.

Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz. Böyle oldu :(

Maalesef altyapı olmaması üzdü. Diğer ISS'lerin sizi araması için internet sitelerine telefon numaranızı girin başvuruda bulunun 2,3 ISS'den fiyat bilgisi ve verebilecekleri maksimum hız hakkında bilgi alın karşılaştırma sonucunda karar verirsiniz.

Öncelikle NetSpeed'in altyapı sorgulama sistemi üzerinden adresinizdeki altyapıyı sorgulayarak maksimum ne hız alabileceğinize dair ekran görüntüsünü konuya ekleyin, sonrasında devam edelim. Ben şahsen bu aralar Comnet önermekteyim. TurkNet benim için 2. en iyi alternatif olsa da, şu sıralar yurt içi ve yurt dışı pingleri pek iyi durumda değil, açıkçası biraz kendilerini toplamaları lazım yeniden diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı