120 TL kulaklık önerisi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
120 lira için kablosuz, kablolu fark etmez kulaklık arıyorum. Kablolu olursa kablosunun sağlam olması önemli. Aklımda birkaç model var ama tam netleştiremedim. Aklımdaki modeller:

Xiaomi Redmi Airdots S Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık (Oyun Modlu) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL (aklıma en çok yatan ürün bu)

Önerilerinizi bekliyorum.

120 lira için kablosuz, kablolu fark etmez kulaklık arıyorum. Kablolu olursa kablosunun sağlam olması önemli. Aklımda birkaç model var ama tam netleştiremedim. Aklımdaki modeller:

Xiaomi Redmi Airdots S Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık (Oyun Modlu) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL (aklıma en çok yatan ürün bu)

Önerilerinizi bekliyorum.

Sony olan gayet kaliteli, eğer kablo sorun olmazsa.

Kablosuz isterseniz öneririm.

2 yıldan fazladır sony modelini kullanıyorum. Gayet iyi ve dayaniklidir. Şu an sağ kulaklıkta sorun var. Temassızlık var. Ama tamamen benim hatam. Sağ taraftaki kulaklığı sallayarak parmağıma dolama gibi bir huy edindim. Bu şekilde sallayarak kabloyu ezdim. Onu da yapmasam uzun süre kullanırdım. Bende yeni bir kulaklık alacağım. Bakalım belki tekrar aynı modeli alabilirim. Kulaklık ile alâkalı sorular sormak istersen seve seve cevaplarım. Ek olarak bu sallama olayinida çok çok uzun süredir yapıyorum. Hemen bozulmadı yani. Yaklaşık 1 senedir falan bu şekilde sallıyorumdur.

Kablosuz isterseniz öneririm.

Hocam Airdots'tan farkı nedir? Neden QCY olanı tercih etmeliyim?

Geri
Yukarı