120 TL laptop soğutucusu önerisi

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. ben 7 ay önce bir laptop aldım. Laptop boşta 45 derece. Oyunda en fazla 69 derece oluyor.
Arkadaşlar laptopun sıcaklığı için bir laptop soğutucusu önerir misiniz? 120TL bir bütçem var, soğutucudan ziyade bir stand olarak da kullanacağım.

Not: Laptop ekran boyutu 14 inç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. ben 7 ay önce bir laptop aldım. Laptop boşta 45 derece. Oyunda en fazla 69 derece oluyor.
Arkadaşlar laptopun sıcaklığı için bir laptop soğutucusu önerir misiniz? 120TL bir bütçem var, soğutucudan ziyade bir stand olarak da kullanacağım.

Not: Laptop ekran boyutu 14 inç.

Kendim bizzat kullandım ve çok memnun kaldım. Soğutması çok iyi lakin sen stand olarak kullanacaksan sadece standlara bakabilirsin.

Bana soğutucu önerseniz daha iyi olacak çünkü ileride kullanırım. Bir de vakum soğutucusu ve normal soğutucusu arasında kaldım.

Kendim bizzat kullandım ve çok memnun kaldım. Soğutması çok iyi lakin sen stand olarak kullanacaksan sadece standlara bakabilirsin.

Peki kaç derece soğutur?

Bana soğutucu önerseniz daha iyi olacak çünkü ileride kullanırım. Bir de vakum soğutucusu ve normal soğutucusu arasında kaldım.

Peki kaç derece soğutur?
Benim kullandığım laptop yükte 85 derece idi. Bunu kullandığım zaman 79 üstüne çıkmıyordu. Ama senin zaten 69 derece. Ne kadar etki eder bilmiyorum ama garanti 69 u geçmez yani.
Soğutur mu peki iyi. Hava almadığı için sadecen metal mi soğur ?
Soğutur hocam. Birde laptopu kullanmadan 1-2 dk önce soğutmaya başlayın. Ekstra 1-2 derece daha indirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı