120 TL Mouse Önerisi

LOGITECH şans kutusunun "premium" olanını alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben fareyi kablolu kullanırım. Masaüstü oyuncusuyum ayrıca şu fare gözüme çarptı ; LOGITECH G300s GAMING MOUSE + PAD HEDIYE kullanıp memnun olanınız var mı ?
Şahsen ben hala G300S kullanmaktayım. Elimin büyüklüğü orta büyüklükte olduğu için sıkıntı yaşamıyorum fakat senin elin büyükse avucuna oturmayabilir. Yine de pençe şeklinde tutabilirsin mouseyi. Kısaca elin orta büyüklükteyse yada küçükse öneririm :like:

Şahsen ben hala G300S kullanmaktayım. Elimin büyüklüğü orta büyüklükte olduğu için sıkıntı yaşamıyorum fakat senin elin büyükse avucuna oturmayabilir. Yine de pençe şeklinde tutabilirsin mouseyi. Kısaca elin orta büyüklükteyse yada küçükse öneririm :like:
Bu arada sürücüsünü de es geçmemek lazım. Gerçekten kullanışlı bir sürücü.

Ben fareyi kablolu kullanırım. Masaüstü oyuncusuyum ayrıca şu fare gözüme çarptı ; LOGITECH G300s GAMING MOUSE + PAD HEDIYE kullanıp memnun olanınız var mı ?

Ben şu an kullanıyorum fakat mouse pad ayrı satın almıştım yine logitech markalı. Aynı ürün ise öncelikle mousepad güzel. Mouse de çok güzel benim elim küçük çok iyi oturuyor ama mesela babamın elinde kayboluyor. :D Denemeden alma mouse Bence. Konforlu bulursan performansını merak etme gayet iyidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı