120 TL Oyun tavsiyesi

bad4lee

Hectopat
Selam. APU sistem kullanıyorum ve Steam hesabımda 120 TL var. Tek oynansa bile sıkmayacak Valorant veya CS:GO'dan sıkılınca geçilebilecek oyun önerilerinizi bekliyorum. Elimde olan oyunları aşağıya yazdım o oyunlar haricindeki önerilerinizi bekliyorum.

( CS:GO, Valorant, GTA 5, The Long Dark, Among Us, AOE 2, PES 2021, ETS 2, Fall Guys, Farm Together, Raft, L4D2, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Elite 4, Metro 2033, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Ark, Hitman, Watch Dogs 2)

Selam. APU sistem kullanıyorum ve Steam hesabımda 120 TL var. Tek oynansa bile sıkmayacak Valorant veya CS:GO'dan sıkılınca geçilebilecek oyun önerilerinizi bekliyorum. Elimde olan oyunları aşağıya yazdım o oyunlar haricindeki önerilerinizi bekliyorum.

( CS:GO, Valorant, GTA 5, The Long Dark, Among Us, AOE 2, PES 2021, ETS 2, Fall Guys, Farm Together, Raft, L4D2, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Elite 4, Metro 2033, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Ark, Hitman, Watch Dogs 2)
Hocam Grim Dawn şiddetle tavsiye ederim. Ben de yeni başladım bağımlısı oldum adeta. Diablo tarzı oynanışı var ARPG.

( CS:GO, Valorant, GTA 5, The Long Dark, Among Us, aoe 2, PES 2021, ETS 2, Fall Guys, farm together, Raft, l4D2, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Elite 4, Metro 2033, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Ark, Hitman, Watch Dogs 2)

Half-Life serisi ve portal serisi hep hoşuma gitmiştir eğer zamanınız varsa biraz bütçe ile bu oyunların 2-3TL civarlarına inmesini bekleyin.

Geri
Yukarı