120 TL oyuncu faresi önerisi

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda Rampage DLM 355 farem sürekli takılıp donmaya başladı. 4-5 senedir kullanıyorum sekiz gün sonra doğum günüm doğum günümde de bir tane oyuncu faresi isteyeceğim de uygun fiyatlı böyle en fazla 120 TL gibi olan fare var mıdır? Ama kaliteli bir şey olsun lütfen böyle yine 4-5 sene dayanabilsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage, Frisby ve Gamepower gibi markalar kalitesizlikleriyle ün yaptıkları için satın almanızı tavsiye etmem. 20 daha ekleyip M2 almanız daha mantıklı olacaktır.
M2 bana çok tipsiz geldi o yüzden bana böyle Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı bunun gibi rgb aydınlatması falan daha hoş şeyler lazım M2 çok sade :( .

M2 bana çok tipsiz geldi o yüzden bana böyle Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı bunun gibi rgb aydınlatması falan daha hoş şeyler lazım M2 çok sade :( .
Rampage alırsanız çabucak bozulma olasılığı var ve ürünleri kaliteli değil. Mouse alırken önemli olan tip midir yoksa dayanıklılık ve performans mı?

Çok RGB seviyorsanız, Turbox, İzoly gibi markaların bilgisayarlarını da alabilirdiniz demek?
RGB sadece göz zevkidir. Kalite belirlemez.

Çok RGB seviyorsanız, Turbox, İzoly gibi markaların bilgisayarlarını da alabilirdiniz demek?
RGB sadece göz zevkidir. Kalite belirlemez.
Gigabyte Aorus M2 Çift Yönlü RGB Gaming Mouse | ITOPYA veya Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı bunu alıcam ama m2 aklımda şuan m2 nin driver ı varmıdır rgb si ile oynamak içi sanırım elin altında kalan bir rgb yeri var .
Rampage alırsanız çabucak bozulma olasılığı var ve ürünleri kaliteli değil. Mouse alırken önemli olan tip midir yoksa dayanıklılık ve performans mı?
M2 kesin kararım olsun değilmi güzeldir ?.

Son düzenleme:
Gigabyte Aorus M2 Çift Yönlü RGB Gaming Mouse | ITOPYA veya Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı bunu alıcam ama m2 aklımda şuan m2 nin driver ı varmıdır rgb si ile oynamak içi sanırım elin altında kalan bir rgb yeri var .
AORUS M2 | Mouse - GIGABYTE Turkey

Bir şey demiyorum artık. Gidin alın Rampage mousenizi. Hem RGB ne güzel de mi? Işıklı "mışıqlı" oyunlarda çok güzel avantajlar sağlıyor RGB olması. İyi forumlar dilerim. 2 ay sonra "Rampage mousem xx'i bozuldu" diye konu açarsınız.

AORUS M2 | Mouse - GIGABYTE Turkey

Bir şey demiyorum artık. Gidin alın Rampage mousenizi. Hem RGB ne güzel de mi? Işıklı "mışıqlı" oyunlarda çok güzel avantajlar sağlıyor RGB olması. İyi forumlar dilerim. 2 ay sonra "Rampage mousem xx'i bozuldu" diye konu açarsınız.
Ben şu yüzden kararsız kaldım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burda biraz övüyo gibime geldi o yüzden hem dış görünüşü güzel hem avantaj olarak da iyi bar bunu alıyım dedim o yüzden yoksa m2 alırım.

Geri
Yukarı